Telefonda instagram görüntülü arama çıkmıyor

media 1021

Son güncelleme 4 ay by Teknoloji Haber

Android' de veya iPhone telefonda instagram görüntülü arama çıkmıyor ise özellikle sorun dün akşam başladıysa hata çoğunda görülüyor. İyileştirme veya arıza çıktı.

Telefondan instagram‘ a girdiğinizde görüntülü arama çıkmıyor yani görütülü arama simgesi yok olmuş veya arama yok ise merak etmeyiniz sorun instagram’ ın iyileştirme yapması veya sorun yaşaması.

Her sene bu tarz hatalara alıştık artık. Belli başlı denilen hatalardan biride bu kayıp simge çoğunlukla kullanıcı bazlı çıkıyordu. Ama bu sefer çoğunlukta görüntülendi. Peki görüntülü arama neden çıkmıyor?

Yurt dışındaki haber sitelerinden bazılarına baktığımızda resmi bir açıklamayla karşılaşmadık. Ama eğer Türkiye portlarında bir sorun varsa çözümü gündüz olacaktır.

Bugünün dışında “Görüntülü arama çıkmıyor” ise çözümünde yapılması gerekenleri maddeler halinde paylaşacağız.

Telefonda instagram görüntülü arama çıkmıyor

Görüntülü arama neden çıkmıyor?

Yurt dışındaki sitelerde bir açıklama görülmediğinden Türkiye bağlantısında ya da Türkiye kullanıcıları için arka planda bir uygulama güncellemesi yapılıyor olabilir.

Sizlere önerimiz bir şey yapmak yerine beklemeniz. Bir öneri VPN bağlantısının denenmesi. Hani sorun ülkemizde ise belki çözümü siz geçici getirebilirsiniz.

Bireysel olarak Instagram görüntülü arama çıkmıyor ise

  • İnternet var ve farklı internet bağlantıları da denendi ise (mobil veriyle ve wifi)
  • Telefonda veya hesapta sorun oluşmuş düşüncesiyle hareket ederek cihaz kapatma ve instagram oturumunun kapatılıp çıkışa atıp tekrarden girerek denenmesi
  • Bununla alakalı hesap için bir şikayet gelmiş olabilir ve instagram tarafından engelleme yapılmış olasılığı düşünülmesi gerekiyor. Yardım ya da sorun bildirimi yapılabilir
  • Hesabınızı doğrulamanız gerektiğinden çıkabilir. Mobil eklenmesi yani telefon numarasının eklenmesi
  • Cihazın yazılımı (Android – iOS / iPhone) güncelle değil ya da bu sürümle uyumlu değil
  • Cihaz tarihinde yanlıklık olduğunda uygulama sorun çıkarabilir
  • Birde https://www.andronova.net/instagram-musteri-hizmetleri/instagram-goruntulu-arama-cikmiyor-h2650.html bakınız
Son Güncelleme: 08.05.2019 00:12