Mi Note 3 resimleri yayınlandı

media 1678

Son güncelleme 3 ay by Teknoloji Haber

Mobil sektöründe en çok takip edilen modelleri piyasaya çıkaran Xiaomi firmasının son telefonu Mi Note 3'ün yeni tanıtım resimleri yayınlandı. İşte detayları…

Mobil sektörde son dönemde bir çok marka yer almaya başladı. Özellikle akıllı telefon sektöründe pastanın en fazla sahibi olan asya kıtasın da bir çok markanın  çıktığını söyleyebiliriz. Bu piyasaya giren firmaların bir çoğu Çin ülkesinde kurularak asya kıtasının en büyük pazarı Çin ülkesinde  satışlarını yapmaktadırlar. Çin de kurulan ve sadece asya kıtası ile kalmayarak global bir firma olan şirketlerden biri Xiaomi üst düzey modeli ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Mi Note 3 resimleri yayınlandı

Mi Note 3 resimleri yayınlandı

En iddialı telefon modelleri ile karşımıza çıkan Xiaomi firması Mi Note 3 modelinin tanıtım resimlerini yayınlamaya başladı. Özellikle uygun fiyat aralığında telefonlarını satan firma yeni üst düzey telefon modelini çıkarmaya hazırlanıyor. Xiaomi Mi Mix 2  modeli ile daha önce gündemden düşmeyen firma şimdide Mi Note 3 modeli ile de kullanıcılarının beğenisini kazanmaya hazırlanıyor.

Daha önce 11 Eylül tarihinde yaptığı  Xiaomi Mi Mix 2 tanıtımı ile dikkatlerini üstüne toplayan firma şimdide yeni büyük ekran modeli olan  Xiaomi Mi Mix 3 modeli için hazırlıklara başladı.

Xiaomi firmasının CEO’su Lin Bin tarafından Weibo üzerinden yapılan paylaşımda Mi Note 3 modelinin resimlerini görüyoruz. Yapılan paylaşımda yer alan resimler Mi 6 modeline oldukça benzerlik göstermektedir. Mi Note 3 modeli, Mi 6 modelinin büyük versiyonu gibi durmaktadır. 

Kavisli bir ekran ve cam bir gövde yapısı ile gelmesi beklenilen Mi Note 3 modeli 5.7 in. büyüklüğünde olması beklenilmektedir. Görsel olarak benzediği Mi 6 modeline donanım olarakta benzemesi beklenilen Mi 3 modelinde Snapdragon 835 işlemcisi kullanılacak.

Son Güncelleme: 20.09.2017 14:24