İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

24 ayar altın iPhone 8 siparişleri alınmaya başlandı

Son güncelleme tarihi 20 Eylül 2021

Apple firmasının son amiral gemisi iPhone 8 modelinin altın kaplama versiyonları için ön siparişleri alınmaya başlanıldı. Tam zengin işi oldu.

teknik destek

iPhone 8‘in altın kaplama modelleri firma tarafından ön sipariş olarak satışa sunuldu. Peki 24 ayar altından üretilecek olan bu telefon modelinin özellikleri ve fiyatı nasıl olacak ? Bu sorularınızın cevabını aşağıdaki başlığımızın altında bulabilirsiniz.

12 Eylül 2017 tarihinde resmi olarak amiral gemisini tanıtan Apple ayrıca iPhone 8 modelini altın ile kaplayarak kullanıcılarına satmayı düşünmektedir. 24 ayar altın kaplamalı iPhone 8 modellerini kullanmak isteyen kullanıcılar sipariş vermeye  başlayabilirler.

24 ayar altın iPhone 8 siparişi

24 ayar altın iPhone 8 siparişleri alınmaya başlandı

Firma bu segmentte üç farklı model sunmaya hazırlanıyor. 24 ayar altın, platin ve roze altın olarak iPhone 8 modelinin siparişini verebilirsiniz. Popüler teknolojik cihazlarını altın ile kaplayarak satmasıyla ünlü Goldgenie firması bu seferde resmi tanıtımı yeni yapılan iPhone 8 modeli için ön siparişler almaya başladı.

24K altın kaplama, roze altın, platin ya da elmas kaplamalı olarak iPhone 8 modelini sipariş verilebilecek. Firma şuan itibariyle 256 GB hafızalı iPhone 8 modelleri için 2730 Euro fiyat belirlemiş durumda. Firmanın bu telefonuna ön sipariş verebilmeniz için ise en az bu meblağın yarısını yatırmanız gerekmektedir. 1360 Euro gibi bir meblağı depozito olarak ödemeniz gerekmektedir.

Ayrıca iPhone 8  modelinin özelliklerinin yer aldığı sitede 512 GB’lık iPhone modeli de dikkat çekmektedir. Firma bu modelin fiyatında ise değişiklik yaparak 2850 Euro olarak satışa sunacağını yayınladı. Fakat bu modelin fiyatını ileride değişeceği not bilgisi de fiyat listesinde yer almaktadır.

Ayrıca elmaslarla süslenmiş 24 ayar altın kaplamalı iPhone 8 modeli ise 512 GB’lık hafıza ile 3800 Euro seviyelerine kadar fiyat listesinde çıkmaktadır. Tabiki bu telefon modelini de sipariş verebilmeniz için yukarıda belirttiğimiz gibi yarısını yani 1900 Euro’yu depozito olarak yatırmanız gerekmektedir.


iPhone X ekranında özel yanık önleme sistemi

iPhone X ekranında özel yanık önleme sistemi
Son Güncelleme: 19.09.2017 12:01

teknik destek

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın