Galaxy Note 8 tasarımı belli oldu

media 1845

Son güncelleme 2 ay by Teknoloji Haber

Galaxy Note 8 telefon modeli ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Gelen yeni bilgilerle birlikte Galaxy Note 8 modlinin tasarımı netleşti.

Samsung firmasının amiral gemisi modellerinden biri olan Galaxy Note 8 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. Bu hafta içi gelen bilgilerle birlikte Galaxy Note 8 telefon modelinin tasarımı belli oldu. 

Galaxy Note 8 modeli il ilgili yeni bilgiler internette yayınlanmaya devam ediyor. Bu yıl Samsung ikinci amiral gemisi olan yeni phablet telefonu Note 8 modelini çıkarmaya hazırlanıyor. Peki yeni modelin tasarımı nasıl olacak ?

Son dönemde Samsung markasının Note 8 modeli il ilgili bir çok haber internette yayınlandı. Tabiki bu haberlerin bir çoğu dedikodudan ibaretti. Samsung bu modelini Berlin’de düzenlenecek olan IFA 2017 etkinliğinde kullanıcılarına tanıtacak. Bu etkinlikten sonra yapılan bu haberlerin ne kadar doğru olup olmadığını birlikte göreceğiz.

Galaxy Note 8 tasarımı belli oldu

Slickwraps tarafından yayınlanan bilgilerde Samsung firmasının prestij modellerinden olan Galaxy Note 8 ile ilgili CAD resimleri yer aldı. Slickwraps CEO’sunun  twitter hesabında yayınlanan CAD resimleri ile birlikte Galaxy Note 8 tasarımı hakkında bilgiler netleşmeye başladı.

Galaxy Note 8 tasarımı belli oldu

Daha öncede yine telefon modelleri ile ilgili sızıntı haberler yayınlayan OneLeaks tarafından çıkarılan resimlerle bu resimlerin örtüştüğü görünmektedir.

Samsung yetkilileri tasarım ile ilgili yayınladıkları son bilgilerde Galaxy Note 8 modelinde sanal parmak izi tuşu kullanılamayacağını açıklamışlardı.

Yayınlanan görüntülerde telefon arka yüzünde yer alan çift kameranın olduğu bölümde parmak izi okuyucusu olduğu görünmektedir.

Galaxy Note 8 modeli çift kamera ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanırken Galaxy S8 modeli gibi çerçevesiz ekran olarak üretileceği yine gelen bilgiler arasında bulunmaktadır.

Yayınlanan bu resimler ile ilgili henüz net bilgi Samsung yetkililerince yayınlanmadı. Fakat bu bilgiler genellikle firmaya yakın kişiler tarafından sızdırıldığı için doğru çıkma olasılığı fazladır.


Samsung Galaxy Note 8 fiyatı belli oldu

Samsung Galaxy Note 8 fiyatı belli oldu
Son Güncelleme: 06.07.2017 03:55