Galaxy J3 (2017) özellikleri

media 2070

Son güncelleme 3 yıl by Teknoloji Haber

Samsung markasının Galaxy J3 (2017) modelinde kullanacağı teknik donanımlar neler olacaktır ? Galaxy J3 yeni modelin tasarımı detayları haberimizde…

Samsung firması bir çok yeni modelini 2017 yılı içerisinde çıkarmayı düşünmektedir. Samsung diğer markalara göre model çeşitliliği ile bilinmektedir. Hemen hemen her bütçeye uygun telefon modelini firma çıkarmaktadır. Şuan Galaxy S8 modelinin tanıtımı ile uğraşan Samsung diğer yandan da yeni modellerinin çalışmalarına devam etmektedir. 

Samsung firmasının orta bütçeye göre hazırladığı telefon modeli olan J serisinin J3 2017 modeli ile ilgili yeni bilgiler yayınlandı. Bu telefon ile ilgili teknik özellikler yayınlanmaya başlanıldı. Ortaya çıkan bilgilere göre bu telefonun sahip olduğu teknik özelliklerden de anlaşılacağı üzere kısıtlı bütçeye sahip kişilere yönelik olduğu anlaşılıyor.

Amiral gemisi olan Galaxy S8 modelinin özellikleri ile karşılaştırıldığında aralarında çok fazla fark olduğu anlaşılmaktadır. Geçen aylarda bu telefon ile ilgili tasarım bilgileri internette yayınlanmıştı. Bu bilginin ardından şimdide teknik özelliklerinin nasıl olacağı ortaya çıktı. İlk gelen bilgilere göre Galaxy J3 2017 modelinin iki farklı model numarası ile üretileceği sızan bilgiler arasında yer almaktadır. Bu modeller SM-J330 ve SM-J330F şeklinde olacağı düşünülüyor.

Galaxy J3 (2017) özellikleri

Galaxy J3 (2017) özellikleri

Yukarıdaki resimde yer alan şekile göre tasarımı düşünülen cihazın teknik özellikleri olarak ise kullanılacak mode göre değişiklik gösterileceği gelen ilk bilgilerden anlaşılmaktadır.  İşlemci olarak Galaxy J3 2017 modelinde Snapdragon 430 kullanılması beklenirken ayrıca 14 nm FinFet süreci ile üretilen Exynos 7570 de yanında kullanılacaktır. Ayrıca işlemcisinin yanısıra diğer önemli parçası olan telefonda kullanılacak RAM miktarıdır. Galaxy J3 2017 modelinde 2GB RAM yer alacağı ayarıca 16GB dahili hafızasının bulunacağı gelen bilgiler arasında bulunmaktadır. Ekran boyutu ise 5’inç olacak olan telefon 720p çözünürlükle karşımıza gelecektir. Bu akıllı telefonda 5 megapiksel arka kamera, 2 megapiksel ön kamera çözünürlülüğünde olacak.


Galaxy J3 internet Ayarları Desen Kilidi Hard Reset

Galaxy J3 internet Ayarları Desen Kilidi Hard Reset
Son Güncelleme: 25.04.2017 15:55