Yeni Note 7 faciası yaşanacak mı? Yapılan testlerde Galaxy S8' in bataryası şok etti!

media 2122

Son güncelleme 2 ay by Teknoloji Haber

Samsung' un 2017' in en iyi akıllı telefonu olarak görülen yeni amiral gemisi Galaxy S8 modelinin bataryası yapılan testlerde oldukça şaşırtıcı sonuçlar verdi. Patlar mı!

Şuan için 2017′ nin en iyi en güçlü akıllı telefonu olarak görülen yeni Samsung modeli Galaxy S8‘ de yapılan batarya testlerde oldukça şaşırtıcı sonuçlar alındı. Yeniden Note 7 faciası yaşanacak mı yazımızda tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

Malumunuz geçtiğimiz yıl çıkardığı Note 7 modelinin bataryasının yanlış üretilmesi, daha doğrusu kullanılan teknolojinin hatalı olması sebebiyle bir bir patlaması sebebiyle milyarlarca dolar zararın yanı sıra ciddi oranda kullanıcı güveni sarsılan Samsung, yeni çıkardığı Galaxy S8 modelleriyle herşeyi olumlu yönde değiştirmek istiyor. Peki bunu başarabilecek mi?

Oldukça muazzam özelliklerde ve tasarımla gelen ve çoğu kişi tarafından da beğenilen Galaxy S8 modeli konusunda herkesin en çok merak ettiği şey ise, Galaxy S8 modelinin bataryasının da Note 7 gibi patlayıp patlamayacağı sorusu. İşte tam da bu noktada yapılan oldukça ilginç testi aşağıda izleyebilirsiniz.

Galaxy S8 Batarya Patlama Testi

Yapılan testte ortadan ikiye bölünen Galaxy S8‘in bir süre sonra bataryası şişmeye başlıyor. Esas ilginç olan kısım ise burada başlıyor. S8’in bataryası şişinde gaz içinden çıkmasına ve sonrasında da maket bıçağıyla kesilmesine rağmen etkileşime girip yanmıyor ve patlamıyor. Bu şu ana kadar oldukça ender rastlanan bir durum. Samsung görünüşe göre Note 7’den oldukça ciddi dest almış. 

YouTube video


Galaxy S8 Plus ve iPhone 7 Plus batarya ömrü kullanım süresi testi

Galaxy S8 Plus ve iPhone 7 Plus batarya ömrü kullanım süresi testi

Samsung Galaxy S8 ve iPhone 7 düşme testi!

Samsung Galaxy S8 ve iPhone 7 düşme testi!

Şaşırtan karar; Galaxy Note 7 yenilenmiş olarak geri geliyor!

Şaşırtan karar; Galaxy Note 7 yenilenmiş olarak geri geliyor!
Son Güncelleme: 18.04.2017 15:22