TOGG ön sipariş fiyatı için alınacak ücret

media 621

Son güncelleme 4 yıl by Teknoloji Haber

Türkiye elektrikli otomobilinin macerası devam ediyor. Benzinli ve dizel modeller söz edilirken dünya standartlarında bir araba ortaya çıktı. TOGG ön sipariş fiyatı belli oldu.

müşteri hizmetleri

TOGG ön sipariş fiyatı şimdilik 30 bin veya 40 bin TL arasında olacağı belirtiliyor. Lakin atılan bir tweet’ e göre henüz bu ücretin netlik kazanmadığı açıklandı. Buna göre belki de bu ücrette bir değişim söz konusu olabilir.

Yıllardır Türkiye’ nin bir yerli arabası olsun diye nefes tüketen Erdoğan’ ın dediği oldu ve harika modellerle karşımıza çıktılar. SUV ve otomabil şeklinde farklı modellerin tanıtıma çıkmasıyla bir gurur okşaması olduğu hiç şüphesiz söyleyebiliriz. Her ne kadar köstek olan çıksa da.

Ülke menfaati söz konusu olunca bazı kesimlerin dili çok uzun olabiliyor. Biz bunların bazılarına satılmış diyoruz. Milli ne varsa eleştiren ama ülkede bir dikili ağacı olmayan bu kesim cebine giren paraya baktığından ve bir yerlerden emir aldığından görevlerini yerine getirmekte.

Bazı kesimler hele fabrika ortada yok bunlar umut dağıtıyor diye konuşanlar oluyor. Bu işler paraya bakar ve bakmışsınız bir solukta bitmiş.

Gelelim konumuzun temeline. Elektrikli araba ön sipariş fiyatı netleşmese de ortaya bir fiyat aralığı atıldı. Hatta tahmini satış fiyatları dahi konuşuldu. Kimileri otomobilde 200 – 300 bin rakamları söz konusu. SUV fiyatı ise 300 – 500 gibi bir fiyat aralığında olabilir. Tabi bunlar söylentiden ibaret.

SUV ön sipariş içinde tahmini yaklaşık aynı paralar konuşulabilir. 

Ön sipariş için yapılan açıklamaya bakıldığında bu şekilde bir yoğun ilginin kendilerini mutlu ettiklerini ve çok acele etmemelerini belirten bir açıklama oldu.

TOGG ön sipariş fiyatı için alınacak ücretTOGG ön sipariş fiyatTOGG fiyatı

Son Güncelleme: 16.01.2020 00:01