Telefonda WhatsApp Günde Kaç MB internet Harcar Kullanır

media 3844

Son güncelleme 2 ay by Teknoloji Haber

Telefonda WhatsApp Günde Kaç MB internet Kullanır,WhatsApp Mesajlaşmada Ne Kadar internet Harcar,Mesaj Video Resim Paylaşımda internet Kullanımı Hesaplama

müşteri hizmetleri

WhatsApp Uygulamasında Bir Günde Kaç MB internet Harcarım Kullanırım Soranlar için Cevap

WhatsApp bir gün içersinde kaç mb internet tüketir harcama miktarını kullanımını hesaplama tespit etme ayarları.WhatsApp mesajlaşmada yazışmalarda, mesaj, video, resim paylaşımda internet ne kadar harcar kullanım hesaplama yöntemi nasıl yapılır?

WhatsApp açıkken yada kullanılırken kaç mb tüketir ne kadar gider diyenler için detaylı analiz kendi ayarlar kısmında bulunuyor. Alınan ve gönderilen baytların toplamı sizin kullandığınız internet mb miktarıdır.  WhatsApp uygulamasında özellikle biri ile yazıştığımda internet paketimden ne kadar gider diyenlere cevap aşağıda.

WhatsApp uygulaması ile mesajlaşmalarda bir günlük kullanımda (kullanıma bağlı net değil) yaklaşık 20-30 mb internet harcanabilir. Eğer video ve resim gibi paylaşım yapıyorsanız paylaşımınızın boyutuna göre harcama değişebiliyor.

Telefonda WhatsApp Günde Kaç MB internet Harcar Kullanır

Bazı kullanımda örnek resim 1 mb videolarda 3-4 mb olabiliyor.Anlayacağınız aldığınız internet paketinin boyutu ve kullanımınıza göre en iyi hesaplamayı yine kendiniz yaparsınız.

WhatsApp internet tüketim kontrol menüsü: Android cep telefonlarında WhatsApp açıkken menü tuşuna basıp Ayarlar> Hesap> Şebeke kullanımı bölümünden WhatsApp kullanımında harcanan internet miktarını görebilirsiniz.

 

WhatsApp Günde Kaç MB internet Kullanır

 

 

Kaç MB internet Harcarım Kullanırım

Son Güncelleme: 25.03.2017 20:08