Site kategori analizi, güçlendirme ve düzenlemeler

media 64

Son güncelleme 3 ay by Teknoloji Haber

Web sitenizin kategorilerini düzenleyerek güçlendirme çalışması yapabilirsiniz. Özellikle belli alanlara yönelik çalışmaların spamsız yapılması fayda sağlar.

Sitenizdeki sorunları tespit edin ve bunları düzeltmek için yapabileceklerinizin tam listesini alın:

Bozuk sayfaları, bağlantıları ve temel html etiketleriyle ilgili sorunları kontrol edin. Uluslararası SEO, taranabilirlik ve şema optimizasyonu ile ilgili karmaşık sorunları tespit edin.

Sitenizi denetleyin

Tonlarca ölçüm ve kullanımı kolay filtrelerle en güvenilir anahtar kelime araştırma veri tabanında gezinin. Aşağıdakilere göre yeni hedefleri keşfedin:

  • Rekabet seviyesi
  • Anahtar kelime zorluğu
  • Aylık hacim İlgili ifadeler
  • Daha iyi hedef anahtar kelimeler bulun

En iyi performans gösteren içerik

Çevrimiçi ortamda kiminle karşı karşıya olduğunuzu ve mevcut güçlü ve zayıf yönlerinin neler olduğunu görmek için Rakip raporlarını kullanın.

İçerik fikirleri üretimi

İlgi alanınızla ilgili binlerce yeni konu toplamak için Konu Araştırma aracını kullanın. İnsanların sorduğu gerçek sorulara, nişinizdeki popüler manşetlere ve trend olan alt konulara odaklanın!

Hiper odaklı sıra takibi

Hedef anahtar kelimelerinizin günlük sıralamalarını posta kodu düzeyinde, birden çok cihazda ve tek bir gösterge tablosunda konumlarda izleyin. Rakiplerinizi keşfedin ve yeni SERP Özelliklerini sıralama ve edinme fırsatlarını görün.

Eksiksiz bir bağlantı oluşturma iş akışı

Sizin nişinizdeki diğer sitelere kimin bağlantı verdiğini, ancak sizin değil, kimin bağlantı verdiğini bulmak için Backlink Gap analizini çalıştırın. Backlink Analytics raporlarımızla bir rakibin geri bağlantılarındaki verileri analiz edin. Bağlantı Oluşturma Aracı’nda bir sosyal yardım kampanyası oluşturun. Sitenize yeni bağlantılar oluşturmak için potansiyel müşterilere doğrudan Semrush’tan e-posta gönderin.

Site kategori analizi, güçlendirme ve düzenlemeler

Son Güncelleme: 25.04.2021 17:24