İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Search.yourcurrentnewsnow.com Virüsü Nasıl Kaldırılır

Son güncelleme tarihi 11 Haziran 2023

Google Chrome, İnternet Explorer ve Molzilla Firefox internet sayfası açtığımda search.yourcurrentnewsnow.com sitesi açılıyor geliyor. Reklam temizlemek

teknik destek

Search yourcurrentnewsnow tarayıcı virüsü ile bilgisayara bulaşıyor. İnternet sayfası açtığınızda Google yerine search.yourcurrentnewsnow.com sitesi açılıyor. Açılış sayfasını değiştirmenizi engelliyor. Tarayıcı başlangıç sayfası bölümünü ya kilitliyor veya google.com.tr olmasını engelliyor.

Search.yourcurrentnewsnow.com sitesinde yer alan popüler haber yayın organlarının resmi uygulaması yer almaktadır. Watch CNN, US News, Sports News, World News, AP News, Yahoo, MSNBC ve Fox News gibi. İçeriği incelediğinizde ilagal olarak her hangi bir şey bulunmamaktadır. Ama kullanıcıları zorla siteye girmesi sağlanan toolbar virüsü kullanmaktadır.

teknik destek

Bilgisayarlarda internet açılışlarında search.yourcurrentnewsnow.com web sitesine yönlendirerek Internet Explorer, Google Chrome ve Mozilla Firefox tarayıcılarını yönetmeyi sağlamaktadır.

Reklam virüsünü temizleme

Google Chrome, İnternet Explorer ve Molzilla Firefox internet sayfası açtığımda

Toolbar virüsü, PUP kullanıcıların Internet tarama faaliyeti izler, zorunlu reklam gösterir ve kişisel olabilecek çeşitli bilgiler toplar. Birçok kullanıcı IP adresleri, ziyaret edilen web siteleri, görüntülenen sayfalar, arama sorguları ve diğer benzer veri, daha sonra üçüncü şahıslarla paylaşılabilir olduğunu farkında değiller. Bu üçüncü taraflar gelir elde etmek kişisel verileri kötüye kullanma olasılığı yüksek ve bu nedenle, Sizin Güncel Haberler Şimdi ciddi gizlilik sorunları ve hatta kimlik hırsızlığına yol açabilir. Nasıl silinir kaldırılır?

Son Güncelleme: 14.03.2017 00:54

teknik destek

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın