Samsung Smart Switch Nedir Nasıl Kullanılır Kullanımı

media 4027

Son güncelleme 2 ay by Teknoloji Haber

Samsung Smart Switch ile rehberi, resimleri, videoları, mesajları, dosyaları taşıma kopyalama. Aynı zamanda multimedya verilerde aktarılabilir. Smart Switch indir.

Kolay, hızlı ve sade Smart Switch uygulamasını bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Verilerinizi Samsung akıllı telefonunuza kolaylıkla gönderebilirsiniz.

Kolay bağlantı ve veri seçimi Smart Switch uygulamasını çalıştırın ve yeni Galaxy mobil telefonunuzu bir USB kablo kullanarak bağlayın. Smart Switch otomatik olarak cihazı tanıyacak ve önceki telefonunuzun yedekleme verilerine bağlanacaktır.

Smart Switch kurulum gerektirmez: Smart Switch, yalnızca 6 MB dosya boyutlu ufak yürütülebilir bir dosyadır. Bir kurulum süreci olmadan doğrudan kullanılabilir. Sadece indirilen yürütülebilir dosyayı çift tıklatın ve Smart Switch uygulamasını hemen kullanmaya başlayın.* Mac sürümü, Samsung USB sürücüsünün kurulmasını gerektiriyor.

Hızlı veri aktarımı: Seçilen verileri yeni Galaxy mobil telefonunuza hızlı bir şekilde aktarır. (1 GB gibi bir veriyi 2 dakika gibi bir sürede aktarır)

Önceki telefonda saklı olan kişisel verileri (kişiler, takvim, notlar, mesajlar, çağrı günlükleri), fotoğrafları ve videoları yeni Galaxy cep telefonunuza kopyalayın.

 

 • Duvar kağıdı, alarmlar, yer imleri de kolayca aktarılabilir  (Jellybean Plus OS veya üzeri)
 • Uygulama önerisi gelecekte eklenecektir
 • Önceki telefonunuzun üreticisine bağlı olarak desteklenen özellikler farklılık gösterebilir

Smart Switch Nedir

 

Samsung Smart Switch Nedir Nasıl Kullanılır Kullanımı

Samsung Smart Switch Windows Aracı için önerilen sistem gereksinimleri

pentium 4.2.4 ve üzeri, 1 Gb ve üzeri, ekran kartı 1027 x 768 

Samsung Smart Switch Mac Aracı için önerilen sistem gereksinimleri

Core 2 ve üzeri, 1 GB ram ve üzeri, ekran 1280 x 800 

 

 

Samsung Smart Switch Mobile

 

Smart Switch Mobile uygulamasını cep telefonunuza kurun. Kolay el hareketlerini kullanarak Galaxy cep telefonları arasında kolayca veri aktarımı yapabilirsiniz.

 

Smart Switch mobil uygulaması Samsung Apps veya Google Play’den indirilebilir. Sadece “Smart Switch”i aratın.

 

Smart Switch Mobil uygulamasını kullanarak kullanıcılar, Galaxy mobil telefonlar arasında kolayca veri aktarabilirler. Yapmanız gereken şey, iki aygıtı birbirine yaklaştırmak (20 cm içinde), her iki aygıtta uygulamayı çalıştırmak ve aygıtlardan birinde Bağlan düğmesine basmaktır. Bağlandıktan sonra, Galaxy mobil telefonunuzda saklanan kişisel verileri, bağlantı yapılan Galaxy mobil telefona aktarabilirsiniz.* Donanım: Galaxy S2, S2-HD, S3, S3-mini, S4, S4-mini, S4-Active, Win, Premier, Note 1, Note 2, Note 8.0, Note 10.1, Grand, Express, R style, Note 3, Galaxy Mega, Galaxy tab3(7`, 8`, 10`), Galaxy Tab2(10`)* Yazılım: Android OS ICS (4,0) ya da üzer

 

 1. Galaxy S4 veya üzeri
  •  [Smart Switch PC] Desteklenen bir model kullanıyor olduğum halde bağlantı kurulamıyor. Ne yapmalıyım?
  • Smart Switch tarafından desteklenen bir model bağlanamıyorsa lütfen aşağıdakileri kontrol edin.

    

   USB’yi bilgisayara tekrar takın ve cihaz modelinin Windows Gezgini’nde doğru şekilde görüntülenip görüntülenmediğini kontrol edin. Cihaz bağlanıyor ve Gezgin’de doğru şekilde görünüyorsa, Smart Switch uygulamasını tekrar çalıştırın ve bağlantının kurulup kurulmadığını kontrol edin. Tekrar bağladıktan sonra cihaz Windows Gezgini veya Smart Switch’de görünmüyorsa, bilgisayarın özelliklerinin Smart Switch Bilgisayar Aracının önerilen sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

  • [Smart Switch PC] “Yetersiz depolama alanı; içerik aktarılamıyor. Lütfen yeteri kadar depolama alanını boşaltın ve yeniden deneyin.” şeklinde bir mesaj görünüyor.
   • Aktarılan veri miktarı cihaz üzerindeki mevcut alanı aştığında yukarıdaki açılan mesaj görünür.
    Aktarılacak öğeleri yeniden seçtikten veya mevcut verileri silerek cihazda daha fazla alan açtıktan sonra tekrar deneyin.

    [Smart Switch Mobil] “Veri aktarımı sonrasında kontrol ettiğimde, aktarılmış olan hiçbir veri yok.”

 

 

 • 2. Yalnızca yerel hesap verileri aktarılabilir.Google ve Samsung hesap verileri aktarılamaz.
 • 1. Kişiler – Zil Sesleri, mesaj sesleri, titreşim modelleri Takvim – Etiketler, S Memo, görüntüler, hatırlatmalar, gruplar: MMS, belirli aygıtlara aktarılamaz.
 • Smart Switch Mobile Android OS 4.0 veya daha yukarısını desteklemektedir.
  “Ayarlar -> Daha fazlası -> Cihaz Bilgisi -> Android Sürüm”e gidin ve cihazın OS sürümünün 4.0 ve yukarısı olduğundan emin olun.
  OS 4.0’dan daha düşük ise, lütfen donanım yazılımını güncellemeyi tekrar deneyin.

Son Güncelleme: 07.02.2018 11:07