İphone Müzik İndirme Programı

media 4774

Son güncelleme 11 yıl by Teknoloji Haber

iPhone kullanıcılarına ücretsiz olarak müzik ve video indirme imkanı tanıyan Richard Shearman tarafından geliştirilmiş yeni bir uygulamadır.

Tüm dijital müzik ve videolarınızı oynatıp yönetebileceğiniz, Mac ve PCiçin Apple tarafından geliştirilen ücretsiz medya oynatıcısı ve yöneticisi iTunes, Apple’ın en son
teknolojiye sahip, yeni taşınabilir müzik aygıtları

olan iPod ve iPod touch modelleri, günümüzün en popüler telefonu olan iPhone ve Apple TV gibi ürünleriyle birlikte gelişimine son hızla devam ediyor. Müzik arşivi yönetimi konusunda basitliği ve sade arayüzü ile en çok kullanılan programlardan birisi olan iTunessahip olduğu geniş seçenekler ve gelişmiş özellikleri ile kullanıcılara birçok hizmet sunuyor.

iTunes müzik dükkanı üzerinden hem Mac hem Windows kullanıcılarına online müzik alışverişi imkanı sağlayan yazılım en ünlü müzik şirketleri ve bağımsız plak şirketleriyle anlaşmalı olarak şarkıları kullanıcılarının beğenisine en uygun fiyat ile sunuyor.

İphone Müzik İndirme

En popüler medya dosya formatlarının tamamına desteği bulunan iTunes AAC teknolojisi ile CD kalitesine daha yakın bir sesi daha küçük dosya boyutlarında sunabiliyor. Kaynak konusunda gelişmiş kütüphane (libary), akıllıoynatım listeleri (playlist) ve 250’den fazla internet radyosu gibi bölümlere sahip olan yazılım, içerisindeki entegreCD/DVD yazma aracı ile listeleriniz ve MP3’lerinizi kullanarak kendi MP3 CD’lerinizi ve içerik DVD’lerinizi oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Gelişmiş arayüzü ve özelliklerinin birleşmesiyle sizlere mükemmel bir medya keyfi yaşatmayı amaçlayan iTunesgörsel gezinti (visual browsing) ve albüm kapağı gösterimi (cover flow) seçenekleri ile müzik dinlerken size görsellikte sunuyor. Aynı zamanda yine Apple tarafından üretilen taşınabilir müzik aygıtlarına (iPod) tam destek sağlayan iTunes iPod Touch ve iPhone işletim sistemlerinin gelişimi ile birlikte dizüstü bilgisayarınızda iPhoneüzerinden internete girmek gibi ekstra yenilikler kazanmanıza yardımcı olmaya devam ediyor.

Ayrıca iPod, iPod Touch, iPhone ve iPad üzerindeki müzikvideofotoğraf ve uygulamalarınızı da yönetebileceğiniz bu medya yöneticisi program ile yine bu aygıtlar üzerinde kullanılan işletim sistemi iOS güncelleme ve kurulum işlemlerini de kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Sahip olduğunuz arşiv içerisinde kolay ve hızlı arama yapabildiğiniz iTunes medya bilgileri konusunda da birçok seçenek ile şarkı hakkında sahip olabileceğiniz bilgilerin birçoğuna kolaylıkla ulaşabilme imkanı sağlıyor.

Eğer bir iPod veya iPhone sahibiyseniz bilgisayarınızda veya MacBook’unuzda bulunması gereken en önemli programlardan biri iTunes diyebiliriz. iTunes’ün özelliklerinin tamamını ve yazılım hakkındaki diğer şeyleri öğrenmek istiyorsanız buradan üretici adresine ulaşabilirsiniz.

iTunes Sürüm Güncellemeleri

  • iCloud desteğiyle müzik ve TV materyalleri buluta taşınıyor. Böylece iTunes arşivine tüm Apple cihazlarıyla çevrim içi herhangi bir yerden ulaşılabilecek.
  • Otomatik dosya indirme özelliğiyle iTunes üzerinden satın alınan müziklerin bir kopyası Mac ve iOS  cihazlarına aktarılıyor. (iCloud)
  • Daha önce iTunes Store’dan satın alınan müzik, uygulama, TV, ve kitaplar ekstra ödeme yapılmadan  tekrar indirilebilecek. (iCloud)
  • iOS 5 desteğiyle beraber iPhone, iPad ve iPod touch cihazları arasında senkronizasyon.
  • Wi-Fi Senkronizasyonu: Aynı Wi-Fi ağını kullanan iPhone, iPad veya iPod touch cihazları iTunes üzerinden otomatik senkronize edilecek.
  • iTunes Match ile iTunes kütüphanesi dışındaki 25 bin şarkıyı yedekleme.
Son Güncelleme: 31.05.2017 00:26