İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 6C ve Galaxy S7 2016' da Ne Zaman Çıkacak

Son güncelleme tarihi 11 Haziran 2023

Samsung Galaxy S7 , Galaxy S7 Edge Apple iPhone 6C modelleri hangi tarihte ne zaman satışa çıkacak. 2016 Yılına damgasını vuracak modeller.

teknik destek

Dünyanın en büyük telekom şirketi China Telecom, yapılan bir toplantıda basına paylaştığı görsellerde, 2016 yılında çıkacak önemli marka modellerin çıkış tarihine ışık tuttu.

Apple, iPhone 6c’ yi Nisan‘da satışa çıkarması bekleniyor. Samsung ise Galaxy S7‘ yi Mart ayı içerisinde satışa çıkarması bekleniyor.

Apple ve Samsung, satışa çıkaracakları aylarda yeni modellerinin tanıtımını yapacağı ve fazla beklemeden satışa çıkaracakları belirtildi.

Samsung gibi bazı üreticiler, yeni modellerinin lansmanını yaptıktan 10 gün sonra satışa çıkarıyor.  Samsung Galaxy S7  ve Galaxy S7 Edge modelleri için büyük bir stok yapması bekleniyor.

iphone 6c,galaxy s7,galaxy s7 edge,galaxy s7

Apple, Samsung gibi üreticiler ile orta segment modellerle rekabete girmek için iPhone 6c’ yi daha uygun fiyatta satışa çıkarması bekleniyor. iPhone 6c, metal kasa ve farklı renklerle satışa çıkacak. Her iki modelin satış fiyatı şimdiden merak konusu oldu.

Son Güncelleme: 26.03.2017 12:57

teknik destek

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın