iPhone 5 iOS 11 indir demek isterdik

media 127

Son güncelleme 7 yıl by Teknoloji Haber

Apple, iOS 11 beta sürümlerini tamamladı sayılır. Bu ay içerisinde iOS 11 tam sürümü yayınlayabilir. Peki iOS 11 hangi iPhone modeller gelecek. iPhone 5 güncelleme yapabilecek mi?

Apple, iOS 11 test sürümlerini tamamlamak üzere. Yeni sürümü bu ay içerisinde tüm kullanıcılara tam sürüm olarak güncellemeye açacak. Ama şu an beta sürüm 10′ u yüklemek isteyen kullanıcılar denemelere çoktan başladı.

iOS 11 beta sürümü bazı iPhone modellerde kullanılabilmekte. Tabi tam sürümde aynı şekilde olacak. Güncelleme cihaz ayarlarından genel / yazılım güncelleme seçeneklerinden yapılacak. Yükleme işleminde telefon yedeğinin alınması ve şarjın en az %50 olması gerekiyor. Yükleme de sorunla (donma, indirirken bir hata oluştu, yükleme hatası, yüklenirken bir hata oluştu veya güncelleme durduruldu) karşılaşanlar önerdiğimiz destek hattını arayabilirler. 

iOS 11′ i destekleyen iPhone cep telefonları 

iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, Plus, iPhone 7 ve iPhone 8. Ne yazık ki iPhone 5 iOS 11 sürümünü desteklemiyor. Yani iOS 10′ dan sonra artık yeni sürümleri almayacak. Tabi bazı yeniliklere belki jailbreak yöntemi ile ulaşılabilir.

Apple, iOS 11′ i tahmini iPhone 8′ i tanıttıktan sonra güncellemeye açması bekleniyor. Bakalım yeni sürümde ne gibi sorunlar görülecek!

Şu an için en güncel iOS sürümü iOS 10.3.3 sürümüdür. Bakalım başka hangi sürüm (iOS 10.3.4) çıkacak.

iOS 11 alacak diğer Apple ürünleri

iPad ve iPod modellerine aşağıdaki görüntüden ulaşabilirsiniz.

iPhone 5 iOS 11 indir demek isterdik

iPhone 5 iOS 11 indir !