İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 9 Yayınlandı Nasıl Yüklenir

iOS 9 indir, Nasıl Yüklenir,iOS 9 Yükleme,iOS 9 iPhone 4S 5S 6S Güncelleme,iPhone 5 ve 6 Rom indir,iOS 9 Özellikleri

teknik destek

Apple ilk defa aldığı bir kararla iOS 9 Beta sürümünü tüm kullanıcılarına açmıştı. Apple son etkinliğinde iOS 9 denemelerinde tespit edilmiş hataların çözüme ulaştığını ve tam sürümün 19 Eylül yani bugün yayınlanacağını duyurmuştu. iOS 10 2016‘ da mı?

Apple, sözünü tuttu  ve bugün iOS 9 sürüm yükseltme güncellemesini başlattı. Yeni iOS sürümü ile daha performanslı ve yeni özellikleriyle geldi. iOS 9 Türkçe dil destekli sürümü Ayarlar> Genel> Yazılım Güncelleme seçeneklerinden yükleyebilirsiniz. Alternatif olarak iTunes yazılımı kullanarak bilgisayardan güncellemeyi yapabilirsiniz. iOS 9 güncelleme dosya indirme boyutu 860 MB.

iOS 9 ile gelen bazı yenilikler: Daha fazla pil kullanım süresi (1 saat kadar). Yeni emoloji ekleme (yemek ve Kabe sembolleri). Siri’de iyileştirmeler. Rehberinizde yer almayan biri sizi aradığında numara bulma tahmini özelliği. Aynı anda 2 uygulamayı çalıştırma.

iOS 9 sürüme sahip olacak Apple cihazlar: iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, , iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3 ve iPod touch 5

Apple iOS 9 sürüm güncellemesini telefon ayarlarından yapamayanlar yada tekrar yüklemek isteyenler için indirme adresi buradan developer.apple.com/ios/download/ indirebilirsiniz.

iOS 9,iOS 9 indir,iOS9,iOS9 Nasıl Yüklenir,iOS 9 Kurulumu
 

Son Güncelleme: 18.03.2017 04:00

teknik destek

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın