İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 8.0.2 iPhone ve iPad Güncellemesi indirme Yükleme

iOS 8.0.2 iPhone ve iPad Güncellemesi indirme Yükleme,iOS 8.0.2 Güncellemesini Telefondan indirme Yükleme Nasıl Yapılır,iPhone 4S 5S 5C iTunes Güncelleme

Apple iOS 8.0.2 iPhone ve iPad Sürüm Yükseltmesi

iOS 8.0.2 Güncellemesini Telefondan indirme Yükleme Nasıl Yapılır? Apple iOS 8.0.2 iPhone 4S iPhone 5S 5C iTunes ile Yükseltme Güncelleme. iOS 8.0.2 Yayınlandı Kurulumu indirme Adresi?

Apple iOS 8.0.1 güncellemesi başlattıktan sonra yükleme yapılan cihazlarda sorunlar başladı. iPhone Çağrı yapma işlevini devre dışı bırakması, parmak izi tanıma işlevi TouchID’de sorunlar çıkması, Healthbook uygulamalarında aksaklıklar, sorunlu üçüncü parti klavyeler, uygulamaların fotoğraf kitaplığına erişememesi yeni iOS 8.0.2 güncellemesinin bu sorunları gidermesi bekleniyor. iOS 8.0.2 yazılım güncellemesini yaptıktan sonra her hangi bir sorunla karşılaşırsanız sürümü tekrar itunes ile yüklemeniz önerilir.

iPhone iOS 8.0.2’ye güncelleyen kullanıcılardan şuana kadar her hangi önemli bir şikayet yok gibi görünüyor. Güncellemeyi indirmek için iPhone veya iPad’en Ayarlar > Genel > Yazılım güncellemeleri yolunu izleyerek güncelleme yapabilirsiniz. iOS 8.0.2 sürüm yükseltmesini yapmadan önce cihaz yedeğini almanız önerilir.

 

iOS 8.0.2 iPhone ve iPad Güncellemesi Kurulumu

Son Güncelleme: 30.03.2017 06:22

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın