Instagram hesabıma giriş yapılan yerleri görme

media 740

Son güncelleme 5 yıl by Teknoloji Haber

Instagram hesabına giriş yapılan yerleri görme ve de giriş yapan kişileri görme gibi bir seçenek var mıdır diyen kişiler için bu bir bilgilendirme yazısıdır. Peki nasıl görülür?

Instagram son yılların oldukça sık kullanılan popüler bir sosyal medya platformudur. Ve aynı zaman çoğu bilgimizi bulundurduğu için başkalarının hesaba girmesi açısından da riskli olabilir. Bu yazıda Instagram giriş yapılan yerleri görme sorununa cevap bulabilir ve hesabınıza giriş yapılan yerleri görerek hesabınızı kendi kontrolünüzde tutmanız için gerekenleri bulabilirsiniz. İşte Instagram giren kişileri görme veya yerleri görme detayları!

Instagram hesabınıza giriş yapılan tarihi ve saati uygulama içerisinden kolayca öğrenebilirsiniz. Instagram hesabınızın güvenliği için bu bilgileri düzenli olarak kontrol etmenizde fayda vardır. Ve bu kontrolü 2 yöntemle de yapabilirsiniz. 2 yöntemde size benzer ama birbirinden daha ayrıntılı bilgiler sunabilir.

1. Instagram hesabına girilen yerleri görme yöntemi 

Instagram hesabına nasıl ve ne zaman giriş yapıldığını kolayca öğrenebilmeniz açısından maddeler halinde açıklayalım.

1- İlk olarak hesabınıza uygulama üzerinden giriş yapın.

2- Daha sonra, ekranda da sağ alt köşede ki profil butonuna tıklayın ve çıkan ekranda sağ üst kısımda ki (⋮) sembolüne tıklayın.

3- Burada “Ayarlar” seçeneğinden açılan “Hesap Verileri” seçeneğine tıklayın.

4- Buraya giriş yaptıktan sonra Instagram sizden tekrar hesabınıza giriş yapmanızı isteyebilir. Bu durumda tekrardan giriş yapın.

5- Giriş yaptıktan sonra ise çıkacak olan Hesap Bilgileri kısmına tıklayıp, açılan ekranda Hesap gizliliği değişiklikleri menüsü altından Tümünü Gör butonuna tıklayın. Burada saat ve tarih bilgilerinizin, eğer sürekli giriş yapıldıysa çıkması gerekiyor. Böylece verilerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Instagram hesabıma giriş yapılan yerleri görmeInstagram giriş yapılan yerleri görme

2. Diğer başka bir yöntem daha 

İkinci yöntemde yine benzer bir yolla yapılıyor. Tekrar az önceki adımları takip ederek Hesap Bilgileri kısmına geliyorsunuz. Ve burada en altlardaki Hesap Hareketleri menüsünden Girişler kısmındaki Tümünü Gör butonuna tıklayarak giriş verilerinize ulaşabilirsiniz.