Huawei Honer 7A fiyatı özellikleri

media 5

Son güncelleme 2 ay by Teknoloji Haber

Huawei' den yeni bir telefon modeli satışa çıktı. Honer 7A adlı yeni modelin donanımsal açıdan gayet başarılı olduğu görülmekte. Orta segmentli bir model ve satış fiyatı da uygun.

Gençler için Honor markasını çıkaran Huawei, piyasada özelliklerine oranla en uygun fiyatta olan Honor 7a’yı çıkardı. Telefon gençlerin kullandığı her türlü uygulamaya izin veriyor ve emsallerine göre ise oldukça fazla özellik barındırıyor.

Yeni model satışa çıktı. Türkiye satışı ve global satışı bu ay ve gelecek ay arası yapılması beklenmekte.

Huawei Honer 7A fiyatı 2 GB’ lık modeli 126 dolar ve 3 GB’ lık ise 158 dolar. Çin’ de satışa çıktı.

Huawei Honer 7A fiyatı özellikleri

Huawei Honer 7A özellikleri

Huawei Honer 7a; Quad-core 1.4 GHz ARM Cortex-A53 model ana işlemcili, 8 çekirdekli CPU, 3 GB ram’e sahip, 32 GB dahili bellekli ve bu bellek ilave hafıza kartı ile 256 GB’a kadar çıkartılabiliyor.

Cihazın detaylı özellikleri: Cihazın; 5,7 inçlik ekran boyutu, 720×1440 (HD+) Pixel ekran çözünürlüğü, 282 PPI ekran yoğunluğu, multi touch eğimli ekran (2.5D)18:9 en-boy oranı olan ekran özelliği ve kapasitif ekran özellikli dokunmatik sistemi, kamera özellikleri; 13MP kamera çözünürlüğü, otomatik odaklama, LED flaşlı, 2MP arka kamera çözünürlüğü ve 8MP ön kamera çözünürlüğü ile oldukça kullanışlı bir telefon konumunda bulunuyor. 

Telefonun diğer özellikleri ise; 3000 mAh batarya kapasitesi, 7,8 mm. kalınlığı ve 150 gram ağırlığı, 4,5G desteği, Wi-Fi Hotspot kablosuz ağ özelliği, Android 8.0 (Oreo) işletim sistemi, bluetooth özelliği, 2,0 USB versiyonu ve gürültü önleyici ikinci mikrofon Huawei histen ses geliştirme özelliği olarak sıralanabilir.

Telefonun kamerası ayrıca; coğrafi konum etiketleme, depth of field (DOF), elle odaklama, HDR panorama, sesli komut ve zamanlayıcı özelliklerine de sahip. Telefonda görüntülü görüşme ve Nano-SIM (4FF) mevcut. Cihazda 1024 yüz özelliğini tanıyabilen kilit özelliği de bulunuyor.


Huawei Mate 10 Lite resmi olarak tanıtıldı

Huawei Mate 10 Lite resmi olarak tanıtıldı
Son Güncelleme: 11.04.2018 13:35