Google yapay zekalı resim çizme aracı AutoDraw, çok beğeneceksiniz!

media 2136

Son güncelleme 3 yıl by Teknoloji Haber

Yazılım konusunda Dünya devi Google, şimdi özellikle çocuklar için geliştirilen yeni yapay zekalı resim çizme aracı AutoDraw ile resim çizme anlayışını bir üst seviyeye çıkarıyor.

müşteri hizmetleri

Günümüzün en önemli konularının başında gelen yapay zeka ile birlikte günlük hayatta kullandığımız tüm araçlar ve gereçler de değişmeye başlıyor. Akıllı telefonlardan, akıllı saatlere, akıllı buzdolabından akıllı lambalara kadar her alanda hayatımızın bir parçası haline gelen yapay zeka, şimdi de Google geliştirdiği yeni online çizim servisi AutoDraw ile karşımıza çıkıyor.

AutoDraw Nedir?

Google tarafından geliştirilen AutoDraw, bir yapay zekalı resim çizim aracıdır. Örneğin siz iki yuvarlak ve üzerine dikdörtgen çizerseniz size araba çizmek istediğinizi anlayıp araba çizimlerini sunan bir sistem. Veya yarım daire ve altında bir çizgi çizdiğinizde şemsiye çizmek istediğinizi anlayan gerçekten resim çizme anlayışını değiştireren yapay zekalı resim çizme aracı.

AutoDraw Nedir?

Oldukça basit arayüzü ile masaüstü ve mobil cihazlarından da kullanılabilen AutoDraw servisi, özellikle resim çizmeyi öğrenen veya resim çizme konusunda hevesli olan çocuklarınız için oldukça faydalı bir servis. Elbette bu aracı kendi basit işletinizi hızlıca hazırlamak için de kullanabilmeniz mümkün.

AutoDraw nasıl kullanılır

AutoDraw Yapay Zekalı Online Resim Çizme Aracı

Yapay zeka ile resim çizmenin nasıl bir deneyim olduğu anlatılmaz yaşanır. Artık resim çizmek için herhangi bir uygulama indirmenize veya satın almanıza ihtiyaç duymamanızı sağlayan AutoDraw uygulamasına ister masaüstünden ister akıllı telefonunuzdan autodraw.com sitesine girerek ulaşabilirsiniz.

AutoDraw Nasıl Kullanılır

YouTube video


Güncel Android versiyonları kullanım oranları yayınlandı, bir sürpriz var!

Güncel Android versiyonları kullanım oranları yayınlandı, bir sürpriz var!

Google Play Store haftanın ücretsiz uygulaması bölümü

Google Play Store haftanın ücretsiz uygulaması bölümü

Google, Android O sürümü resmen duyuruldu ve yayınlandı! Yeni özellikleri

Google, Android O sürümü resmen duyuruldu ve yayınlandı! Yeni özellikleri
Son Güncelleme: 15.04.2017 13:16