Galaxy S5 Android 6.0.1 Güncellemesi Görüntülendi

media 2683

Son güncelleme 2 ay by Teknoloji Haber

Samsung Galaxy S5, kullanıcısından birine kazayla gelen Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini, OTA üzerinde son çıkacak Android sürümü yükledi. 

Android 6.0 Marshmallow için yapılan açıklamalar ve güncelleme tarihleri için yapılan haberler devam ederken, hiç beklenmedik bir şey oldu ve bir Android kullanıcısının cep telefonuna Android 6.0.1 güncellemesi geldi.

Samsung, Galaxy S6 ve S6 Edge için beta programı başlatıldığını duyurmasının ardından Android 6.0 tam sürümü çıkmadan Android 6.0.1‘ in çıkması olay oldu. Yeni sürüm güncellemesini alan kullanıcı internette çıkacak son sürümün videosunu yayınladı.

İnternet’ de büyük ilgiyle okunan haber, çok sayıda Galaxy S5 kullanıcılarının her hangi bir yazılım güncellemesi gelip gelmediğini kontrol etmesine neden oldu.

Samsung tarafı, her hangi bir güncelleme dağıtımının olmadığını aktarırken anlaşılan yanlışlıkla ir kullanıcısına denk geldiğine yer verildi. Android 6.0 sürümün 1 Ocak 2016 tarihinden sonra güncellemeye açılması bekleniyor.

Galaxy S5 telefonda yazılım güncelleme nasıl yapılır: Ayarlar / Cihaz hakkında / Yazılım güncelleştirme / Şimdi güncelle seçenekleriyle Android yeni sürümü yükleyebilirsiniz.

YouTube video

Son Güncelleme: 04.03.2017 01:45