Galaxy Note 8 çalışır vaziyette görüntülendi!

media 2166

Son güncelleme 2 ay by Teknoloji Haber

Samsung, Note 7 ile zedelenen imajını yeni modelle düzeltmek için Galaxy S8 ve S8 Plus modelini çıkardı. Şimdide Note 8' i çıkarıyor.

müşteri hizmetleri

Samsung‘un geçtiğimiz yılı bir kabusa çeviren Note 7 modelinin ardından, şimdi de Galaxy S8 yeni tanıtılmış olmasına rağmen yeni Galaxy Note 8 modeline ait çalışır vaziyette olduğu görüntü sızdırıldı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’ın mobil tarihine kara bir leke, facia, skandal olarak kazınan geçtiğimiz yılın süper telefonu Note 7 modeli, bir bir patlayan batarya problemiyle oldukça zor bir kararla tamamen piyasadan toplatılmıştı. Milyonlarca kişinin Samsung’un ürettiği akıllı telefonlar arasında en çok sevdiği Note modellerinin en yeni üyesi olacak olan Note 7 modeli bu sebeple tarihin tozlu raflarına kaldırılmıştı.

Samsung, bu vahim olaydan sonra itibarını tekrar kazanmak için Galaxy S8 modelini muazzam olarak taraflayıp kısa süre önce kullanıcılara sunmuşken, henüz günler geçmiş olmasına rağmen şimdi de yeni efsane olması beklenen Galaxy Note 8 modeline ait çalışır vaziyette olduğu görüntü sızdırıldı.

Samsung Galaxy Note 8 Görüntü

galaxy note 8 özellikleri

Görüntü olarak Galaxy S8 serisinde olduğu gibi fiziksel tuşların olmadığı bir ekrana ve en önemlisi de artık çoğunluğun beğendiği kavisli Edge ekranına sahip olduğu görülen Note 8 modeli, büyük ekranı ve kalemiyle kullanıcılara bambaşka bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. www.teknolojihaber.net

Galaxy Note 8 Özellikleri

Muhtemelen Galaxy S8 serisinde kullanılan Snapdragon 835 yongasıyla gelecek olan Note 8 modeli, diğer donanımsal özelikleriyle de S8 ailesine oldukça benzeyecek. Daha büyük ekranı ve bataryası ile kalemin buluşacağı yeni Note 8 modeli yine kullanıcıların beğenisini kazanacağa benziyor. Tabii eğer yine bir bir patlamazlarsa!


Samsung Galaxy S8 ve iPhone 7 düşme testi!

Samsung Galaxy S8 ve iPhone 7 düşme testi!

Samsung Galaxy S8 ve S8+ resmi olarak duyuruldu, işte tüm özellikleri ve fiyatı!

Samsung Galaxy S8 ve S8+ resmi olarak duyuruldu, işte tüm özellikleri ve fiyatı!

Şaşırtan karar; Galaxy Note 7 yenilenmiş olarak geri geliyor!

Şaşırtan karar; Galaxy Note 7 yenilenmiş olarak geri geliyor!
Son Güncelleme: 10.04.2017 19:41