Facebook Video Arama Sorunun Çözümü

media 4660

Son güncelleme 11 yıl by Teknoloji Haber

Facebook üzerinden görüntülü görüşme video araması yaparken hata alıyorsanız kapanıyor veya sonlandırıyorsa Skype programı üzerinden sorunsuz gçrüşme yapabilirsiniz.

Facebook Video Arama Hatası Sorunu

Facebook’da görüntülü görüşme yaparken hata alıyorsanız örnek sonlandırıldı gibi Skype ile bağlantı deneyebilirsiniz.

Facebook da arkadaşlarınızla Görüntülü konuşmada sorun yaşıyorsanız aşağıdaki ayarları yapabilirsiniz.

Kameranızın doğru kurulduğundan emin olun. Aygıt yöneticisinden kameranın sürücüsünün kurulu olduğuna ve üzerinde herhangi bir hata işareti olup olmadığına bakın. Mikrofonu deneyin. Mikrofon sesini windows ses kaydedici ya da başka bir yazılımla deneyin.

Microsoft Live Messenger kullanıyorasnız Messenger içinden ayarları kontrol edin. Live Messenger menülerinden Araçlar’a tıklayın ve ardından ses ve Görüntü Ayarlama seçeneğini açın. gelen ekranda Sına butonuna basarak ses kontrolü yapın. Mikrofo başlığı altındaki grafikten mikrofonu test edin. İleri butonuna basarak kamera ayarlama kısmına gelin. Burada görüntünüzü göremiyorsanız Web kamerası seçin yazan yerin hemen altındaki kutudan kameranızı seçin. Görüntünüz geldiyse son butonuna basarak ayarlamayı bitirin. Web kamerası seçeneklerinden hiçbiri görüntü vermiyorsa web kamrerası sürücülerini kontrol edin.

Facebook da Video Calling yapılmak istendiğinde aşağıdaki şekilde hata alınıyorsa;

Skype ile Facebook a bağlan tuşuna basarak skype üzerinden Facebook görüşmelerinizi yapabilirsiniz skype.com adresine girerek Skype’a katılın linkine tıklıyoruz

Facebook üzerinden görüntülü görüşme

Facebook üzerinden görüntülü görüşme

Facebook Video Arama Sorunun Çözümü

Son Güncelleme: 25.05.2017 16:31