Blackberry Mail Kurulumu

media 4975

Son güncelleme 1 yıl by Teknoloji Haber

Blackberry cep telefonunda e-posta mail hesabı nasıl eklenir nasıl kurulur? Mail e-posta hesabı ekleme açmak nasıl yapılır? Gmail Hotmail Yandex ekleme

Blackberry e-posta adresi ekleme oluşturma açma ayarları nasıl yapılır? Gmail ve Hotmail hesapları nasıl eklenir? Mail kurulum ayarlarını yapma.

 

 1. Ana ekranda Ayarlar simgesini tıklatın.
 2. Kurulum bölümünde E-posta Hesapları simgesini tıklatın.
 3. E-posta adresini kurmak için ekranları takip edin. E-posta adresiniz doğru ayarlandığında bir onay mesajı alırsınız. E-posta mesajlarınızı görüntülemek ve yönetmek için, Ana ekranda Mesajlar simgesini tıklayınız.

 

Not: Bazı durumlarda aşağıdaki seçenekleri görebilirsiniz. Bu durumda, bunlardan birini seçin.

Blackberry Mail Kurulumu Nasıl Yapılır

 • Internet Posta Hesabı: BlackBerry® akıllı telefonunuzu bir ya da daha fazla mevcut e-posta hesabıyla (örneğinWindows Live™ Hotmail® e-posta hesabı) ilişkilendirmek ya da akıllı telefonunuzda yeni bir e-posta adresi oluşturmak için bu seçeneği kullanın.
 • Kurumsal Hesap: Yöneticiniz size bir kurumsal etkinleştirme parolası verdiyse, BlackBerry® Enterprise Server kullanarak akıllı telefonunuzu iş e-posta hesabınızla ilişkilendirmek için bu seçeneği kullanın.

Akıllı telefonunuz için bir Internet e-posta hesabı (örneğin Windows Live™ Hotmail® veya Google Mail™) veya yeni bir e-posta adresi kurmaya çalışıyor ve bu seçeneği görmüyorsanız, yöneticinize veya kablosuz iletişim servis sağlayıcınıza başvurun.
 

BlackBerry telefonunuzla ilişkili her e-posta adresi için Kablosuz Eşitleme seçeneğini ayarlayabilirsiniz; e-postalarınız kablosuz ağ üzerinden yeniden eşitlenecektir.

 1.  Ana ekranda Mesajlar simgesini tıklatın.
 2.  Blackberry Mail Kurulumu tuşu > Seçenekler > E-posta Eşitleme öğesine basın.
 3.  Eğer Mesaj Hizmetleri alanı görünüyorsa, bu alanı uygun e-posta hesabı olarak ayarlayın.
 4.  Kablosuz Eşitleme onay kutusunu işaretleyin.
 5.  Blackberry Mail Kurulumu tuşu > Kaydet seçeneğine basın.
 6.  

 

Kişisel e-posta hesap seçeneklerini değiştirme

BlackBerry® akıllı telefonunuza eklediğiniz her kişisel e-posta hesabınızın seçeneklerini değiştirebilirsiniz. E-posta filtreleri oluşturabilir, kişilerinizi senkronize edebilir, imzanızı veya ekran adınızı değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Başlamadan önce: Kablosuz iletişim servis sağlayıcınıza bağlı olarak, kişisel e-posta hesabınızın bazı seçeneklerini değiştiremeyebilirsiniz.

 

 1.  Ana ekranda Mesajlar simgesini tıklatın.
 2.  Ardından Blackberry Mail Kurulumu tuşu > Seçenekler > E-posta Hesabı Yönetimi’ne basın.
 3.  Seçeneklerini değiştirmek istediğiniz e-posta hesabını tıklatın.
 4.  

 
 

Blackberry Mail Bilgilerini ve Şifresini Değiştirme
Cihaza eklediğiniz kişisel e-posta hesabınızın seçeneklerini değiştirebilirsin. E-posta filtreleri oluşturabilir, kişilerinizi senkronize edebilir, imzanızı veya ekran adınızı değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Başlamadan önce: Kablosuz iletişim servis sağlayıcınıza bağlı olarak, kişisel e-posta hesabınızın bazı seçeneklerini değiştiremeyebilirsiniz.

 

 1.  Ana ekranda Mesajlar simgesini tıklatın.
 2.  Blackberry şifre değiştirme tuşu > Seçenekler > E-posta Hesabı Yönetimi’ne basın.
 3.  Seçeneklerini değiştirmek istediğiniz e-posta hesabını tıklatın.
Son Güncelleme: 25.04.2017 02:35