Android Toplu SMS Mesaj Gönderme Uygulaması Ücretsiz

media 3382

Son güncelleme 3 yıl by Teknoloji Haber

Android cep telefondan rehberde kayıtlı kişilere toplu olarak SMS Mesaj nasıl gönderilir? Çoklu mesaj atma programı var mı? Bayram mesajlarını toplu gönderme ücretsiz program.

Android işletim sistemli cep telefonlarında toplu çoklu sms göndermede zorluk yaşayanlar için denenebilecek iki ücretsiz uygulama Google Play Store marketinden indirebilirsiniz.

Android cep telefonda toplu sms gönderme uygulaması buradan ve ikinci öneri program buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

Önerdiğimiz toplu sms uygulamalarından biri sınırsız sayıda kişiye mesaj göndermenizi sağlarken diğer mesaj gönderme uygulamasında kısıtlama olabiliyor. Her iki uygulamayı’da indirip denemeniz önerilir.

Göndereceğiniz kısa mesajlar hattınızın ücretsiz sms gönderme hakkı varsa bundan düşecektir yoksa ücretlendirme yapacaktır. SMS toplu gönderildiğinden SMS paketinizi sık sık sorgulamanız önerilir.

Uygulama ile rehberde bulunan kişileri toplu ya da ayrı ayrı seçebiliyorsunuz. İster toplu ister grup oluşturup çoklu kısa mesaj gönderebiliyorsunuz. Toplu sms’lerde gönderim süresi ve hızı kullanılan telefon donanım özelliğine ve operatör özelliğine göre değişken göstermektedir. Attığınız kısa mesajların iletim raporu görüntülenmektedir. İsterseniz program içerisinde Google Maps aracılığı ile konumunuzu paylaşabiliyorsunuz.

Telefondan Toplu SMS Mesaj Gönderme Uygulaması

Android Toplu SMS Mesaj Gönderme Uygulaması Ücretsiz

Android cep telefondan rehberdeki tüm kişilere toplu mesaj gönderme nasıl yapılır?

Son Güncelleme: 31.12.2018 20:47