Android iPhone internete Girdiğimde Başka Siteye Yönlendiriyor

media 3986

Son güncelleme 1 yıl by Teknoloji Haber

Android iPhone internete Girdiğimde Başka Siteye Yönlendiriyor,Telefondan internette Dolaşırken Başka Siteye Giriyor,Yönlendirme Virüsü Temizleme Programı

Android iPhone Cep Telefonu ve Tablete internette dolaştığımda Başka Siteye Yönleniyor

Android iPhone internete Girdiğimde Başka Siteye Yönlendiriyor Çözümü. Android iPhone Telefondan internette Dolaşırken Neden Başka Siteye Giriyor Yönleniyor? Yönlendirme Virüsü Nasıl Temizlenir? Temizleme,Kaldırmak,Programı,Uygulaması indir.

Son zamanlarda yavaş bir şekilde yayılan yönlendirme ve reklam virüsü Android ve iPhone cihazlarda görülmeye başlandı. Reklam yada yönlendirme virüsü internet üzerinden indirdiğiniz her hangi bir uygulama yada zararlı bir size’de dolaşma sonuç’ u bulaşan virüstür. Virüsün verdiği uyarı internette dolaşırken hangi siteye girerseniz giriniz farklı bir siteye yönlendirmesi goodsvar.com.

Yönlendirme virüsü bazen antivirüs programı kurup temizleyerek çözülüyor bazen fabrika ayarlarına yada format atma yani hard resetle bunlar denenmesine rağmen hala sorun çözülmediyse cihazın Android sürümüne bulaştığı anlamına geliyor son adım Android yazılım yükleme. Yazılım yükleme için eğer cihazınızın garantisi varsa servise yoksa servis yada teknik bilginiz varsa sizde yapabilirsiniz.

Telefonuma virüs bulaştı siteye yönleniyor

Android iPhone Cep TelefonuTablete internete dolaştığımda Başka Siteye Yönleniyor

Son Güncelleme: 30.03.2017 06:17