Android CyanogenMod 11 M12 Snapshot Yeni Rom Sürümü indir

media 3865

Son güncelleme 9 yıl by Teknoloji Haber

teknik destek

Android CyanogenMod 11 M12 Snapshot Yeni Rom Sürümü indir,Android Rom indir, Yeni Romları Yükleme,Nereden Nasıl indiririm,CyanogenMod Güncelleme Versiyonu

CyanogenMod 11 M12 Snapshot Android için Yeni Yazılım Sürümü Yayınlandı 

Android işletim sistemleri için özel rom yazılım firması CyanogenMod, 11 M12 Snapshot için yeni yazılımı indirmeye sundu. CyanogenMod romlarını tercih eden Android kullanıcıları için indirme adresine buradan ulaşabilirsiniz. 

teknik destek

Cyanogen ekibi yeni Snapshot versiyon güncellemesini resmi sitesinde yayınladı.Yayınlanan yeni güncelleme ilerleyen zaman’da çıkaracakları Android 5.0 yazılımını destekleyecek.

CyanogenMod yeni spanshot sürümü ile çok fazla sayıda hataların giderildiğini’de belirtti.Yayınlanan güncelleme stabil sürümüdür.

Daha önce CyanogenMod yazılımını kullananlar sorunsuz kullanmak için yeni güncellemeyi yüklemeleri önerilir.

Yeni yazılım güncelleme romlarını buradan indirip yükleyebilirsiniz. ROM’u kurulumdan sonra GAPPS dosyalarını kurmanız gerekiyor.

GAPPS Nedir: Şuan yeni adı Google Apps kısaca Android işletim sisteminde önemli Google uygulamalarını içeren paketin adı. Genelde orjinal Android romlarda bu paket içerisinde yer alır ama Cyanogenmod gibi özel ROM lar için harici yüklenir.

Android CyanogenMod 11 M12 Snapshot Yeni Rom Sürümü indir

Son Güncelleme: 25.03.2017 20:24