Android Clash of Clans Oyunu APK Ücretsiz indir

media 3692

Son güncelleme 9 yıl by Teknoloji Haber

Android Clash of Clans Oyunu APK indir,Clash of Clans Oyunu Nasıl İndirilir? Android Telefona Tablete indirme yükleme Sistem Gereksinimleri Nedir?

Android Clash of Clans oyunu APK uygulamasını ücretsiz indirme. Android cep telefonu ve tablete Clash of Clans oyunu yükleme kurma ve sistem gereksinimleri.

Bilgisayar oyunları Teknoloji geliştikçe artık mobil cihazlarda’da yerini aldı. Android işletim sistemi kullanılan tablet ve telefonlara Clash of Clans oyunu yüklemek için Google Play Store mağazasında indirebilirsiniz. Sistem gereksinimi ise stabil çalışması minimum donanım 512 ram ve tek çekirdek işlemci ile sorunsuz oynayabilirsiniz.

Android Clash of Clans Oyunu Ücretsiz indir

Android Clash of Clans Oyunu APK Ücretsiz indir

Clash of Clans Oyunu Özellikleri Detayları: Barbarlar, büyücüler ve daha birçok farklı birimden oluşan bir ordu kur ve klanını zafere taşı! Clash of Clans dünyasında klan arkadaşlarından başka dostun yok. Tüm dünya sana karşı ve milyonlarca düşmanın var.

Clash of Clans’ı indirmek ve oynamak ücretsizdir; istersen oyun içindeki bazı öğeleri gerçek para karşılığında satın alabilirsin. Ayrıca Hizmet Koşullarımıza ve Gizlilik Politikamıza göre Clash of Clans uygulamasını oynamak veya indirebilmek için en az 13 yaşında olmanız gerekmektedir.

Clash of Clans Oyunu APK indir

* Köyünü geliştir ve yenilmez bir kaleye çevir
* Barbarlar, Okçular, Yaban Domuzu Binicileri, Büyücüler ve Ejderhalardan kurulu muhteşem bir ordu kur
* Tüm dünyadan oyunculara karşı oyna ve Ödüllerini ele geçir
* En güçlü Klanı kurmak için gücünü başka oyuncularla birleştir
* Destansı Klan Savaşlarında düşman Klanlara karşı savaş
* 18 farklı birim yap ve hepsinin seviyesini yükselt
* Birlikler, büyüler, Kahramanlar ve Klan takviye birliklerinden kendi taktiğine göre bir saldırı planı oluştur ve düşmanları bozguna uğrat
* Top, Kule, Havan Topu, Bomba, Tuzak ve Duvarları kullanarak köyünü düşmanların gazabından koru
* Eşsiz Clash of Clans dünyasında maceraya katıl ve Goblin Kralına karşı savaş

Son Güncelleme: 24.03.2017 19:16