Portalsepeti.com Kaldırma Search Portal Sepeti Virüsü Temizleme

Portalsepeti.com Kaldırma Search Portal Sepeti Virüsü Temizleme,Portal Sepeti Kaldırma,Value Apps,search.portalsepeti.com,Temizleme,Değiştiremiyorum,Silme

Portalsepeti.com Kaldırma Search Portal Sepeti Virüsü Temizleme

Portalsepeti.com Kaldırma Search Portal Sepeti Virüsü Temizleme,Portal Sepeti Kaldırma,Value Apps,search.portalsepeti.com,Temizleme,Değiştiremiyorum,Silme

08 Haziran 2014 Pazar 10:15
Portalsepeti.com Kaldırma Search Portal Sepeti Virüsü Temizleme
banner4

Bilgisayarınızda Yer Alan Tarayıcı Virüsü portalsepeti.com'u Kaldırma ve Portal Sepeti Temizleme


Chrome yada Internet Explorer internet sayfası açtığınızda search.portalsepeti.com çıkıyorsa ve açılış sayfasını değiştiremiyorsanız ve portal sepeti virüsünü temizlemek istiyorsanız aşağıdaki adımların bazılarını yada tüm adımları deneyebilirsiniz.

Portalsepeti açılış sayfasını değiştirememe nedenini bilgisayara bulaşan virüs kayıt defterine yerleşmesi yada toolbar bilgisayara yüklenmesi kaynaklı.


İnternette dolaşırken girdiğiniz güvenli olmayan bir site sizi tıklamaya teşvik etmesi sonucu yada oyun program gibi her hangi bir şeyi indirmeye çalıştığınızda yada yüklemeye çalıştığınızda reklam yönlendirme kutucukları işaretli olduğundan bilgisayarınıza yüklemek istediğiniz şeyle beraber yüklenmiş oluyor.

Denetim masası program ekle kaldır (program ve özellikleri) bölümünden bilmediğiniz donanım hariç herşeyi kaldırınız.

Portal Sepeti Virüsünü Bilgisayardan Kaldırma Adımları


İnternet üzerinden online Eset virüs programı ile temizleme Malwarebytes virüs programı ile temizleme 

Portal Sepeti Sistem Geri Yükleme ile Kaldırma


Sistem Geri Yükleme: Başlat>Tüm Programlar>Donatılar>Sistem Araçları>Sistem Geri Yükleme ilk çıkan seçenekten devam ediyorsunuz ileri çıkan tarihlerden sorunsuz geçmiş bir tarih seçip ileri son.

[caption id="" align="aligncenter" width="438"]Portalsepeti.com Kaldırma Portal Sepeti Virüsü Temizleme,Portal Sepeti Kaldırma,Lightning Newtab,Value Apps,Plus HD-9.4,Nedir,Temizleme,Değiştiremiyorum,Sil Portalsepeti.com Kaldırma Portal Sepeti Virüsü Temizleme[/caption]

Search Portal Sepeti Virüsünü Alternatif Temizleme


1- İlk adım başlat>denetim masası> sistem geri yükleme yada sistem ve programlar’dan kurulu programlarda toolbar adı geçenleri kaldırmanız ve yukarıda adı geçenler varsa onları’ da kaldırınız. Bunların dışında sistem yazılımları dışında bilmediğiniz programları’ da kaldırınız. Sorun devam ediyorsa 2′ye geçiniz.

2- Hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız kaldırıp tekrar kurunuz .

3- Malwarebytes programını indirip derinlemesine tarama yaptırıp temizleyiniz.

4- Eset online virüs tarama yazılımını denemenizi öneririm. Google arama bölümüne eset online virüs taraması yazıp sonuçlarda çıkan ilk siteye giriş yapıp programı indirip taramayı başlatınız.

4- Son adım sistem geri yükleme

[caption id="" align="aligncenter" width="453"]Portalsepeti.com Kaldırma Search Portal Sepeti Virüsü Temizleme,Portal Sepeti Kaldırma,Value Apps,search.portalsepeti.com,Temizleme,Değiştiremiyorum,Silme Search.portalsepeti.com Kaldırma Temizleme[/caption]
banner5
Son Güncelleme: 08.06.2014 10:15
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Haber ve Teknoloji ile ilgili iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Teknoloji Haberleri -Teknoloji Haber
Avatar
demonofhell 2 yıl önce

arkadaşlar C:kullanıcılar( kullanıcı adınız)appDataroamingportalsepeti klasörunun içinde uninstall programı var buradan da kaldırılabiliyor.

Avatar
ali 2 yıl önce

saolasın kardeşim

Avatar
pirali 2 yıl önce

Ben bu sorunu şu video ile çözdüm