GTA Şifreleri Nelerdir?

GTA Şifreleri Nelerdir?
GTA şifrelerini artık internette kolayca bulmanız mümkündür. Bu şifreler sayesinde size belirtilen noktalara daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

GTA Şifreleri Nelerdir?

İnsanların son zamanlarda en çok tercih ettikleri oyunlar, gerçek hayatlarında yaşayamadıklarını yaşatan oyunlar olmaktadır. Bireylerin hayatları monoton bir şekilde devam ettiğinden dolayı, aksiyona dayalı olan şeyleri pek fazla yaşayamazlar. Bu nedenle de aksiyona dayalı olan oyunları oynamayı tercih etmekte ve hayatlarındaki monotonluktan bir nebze de olsa kurtulmaktadırlar. GTA oyunun da yine aynı şekilde bu tür aksiyon oyunlarından birisi olduğunu söyleyebiliriz. Bireyler burada bir karaktere bürünmekte ve oyunu bu karakter olarak oynamaktadırlar. Kendilerini o karakterin yerine koymakta ve oyunda ona göre davranmaktadırlar. GTA oyununda, karaktere bir takım görevler verilmekte ve bu görevleri yerine getirmeye çalışmaktadırlar. Bu görevler bazı zamanlarda çok zorlu bir hal aldığından dolayı, bireylerin ekstra olarak bir yardıma ihtiyaçları olmaktadır.

GTA Şifreleri Nasıl Uygulanır?

GTA oyununda bireylerin uygulayacak olduğu şifreler, oyun esnasında uygulanmamalıdır. Çünkü çatışma halinde bir şifre yazmaya kalksanız kendiniz oyun esnasında ölebilirsiniz. GTA oyununda işe en yarayacak olan şifrelerden bir tanesi NUTTERTOOLS şifresi olacaktır. THUGSTOOLS şifresi de yine aynı şekilde NUTTERTOOLS şifresi kadar işlevsel bir şifre olacaktır. İkisi de sizin silah elde etmenize yarayacak olan şifrelerdir. Silah kullanırken, peşinize takılan polislerden kurtulmak istiyorsanız LEAVEMEALONE yazmanız yeterlidir. Bu şifre sayesinde bütün polislerden kurtulabilir ve görevinize adapte olabilirsiniz. Oyunda çok popüler olmak istiyorsanız, FUNNYMAGNET yazmanız yeterli olacaktır. Bütün kızlar peşinize takılacak ve böylelikle de kendinizi iyi hissedebileceksiniz. Bir kişinin bu oyunda yapamayacak olduğu hiçbir şey yoktur.

GTA Şifreleri Nereden Öğrenilir?

GTA şifreleri öğrenmek adına yapacak olduğunuz şey internet üzerinden araştırma yapmak olacaktır. SEAWAYS şifresi sayesinde denizlerde arabanızla yüzebilir ve gitmek istediğiniz yerlere daha kolay bir şekilde gidebilirsiniz. Bu şifrelerin size sağlayacak olduğu en büyük avantaj, görevlerinizi yerine getirme konusunda kolaylık sağlayacaktır. Bu sayede oyunu bitirmeye bir adım daha yaklaşmış olursunuz. GTA oyununu oynamaya başlayan bir kişi sadece oyunu bitirmeye konsantre olur. En zor olan parkurlar ise helikopterler ile olan parkurlardır. Bireyler bu parkurları geçme konusunda zorlanmaktadırlar.

Yorumlar

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder