İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Windows 10 Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır

Son güncelleme tarihi 9 Haziran 2023

Windows 10 Sistem Geri Yükleme, Sistem Geri Yükleme Resimli Anlatımı, Windows 10 Sistem Geri Yükleme Yapılmıyor Yapamıyorum Çözümü

teknik destek

Windows 10 Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır Geri Alma

Windows 10 sistem geri yükleme resimli anlatım. Bilgisayarda Windows 10 sistem nasıl geri yüklenir? Geri yükleme nereden, hangi bölümden yükleme yapılır? Geri yükleme komutu ve adımları 2016.

Windows işletim sisteminde oluşan her hangi bir sorun için sistem geri yükleme denenebilir. Her hangi bir sorunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlat> Çalıştır> “rstrui.exe” yazıp enter’e bastığımızda sistem geri yükleme başlayacak. İsterseniz Windows penceresi+R (ctrl tuşunun yanında) tuşlarına bastığınızda çalıştır komut satırı açılacak rstrui.exe yazıp sistem geri yükleme bölümünü açabilirsiniz.

Windows 10 sistem geri yükleme‘yi açmak için Başlat düğmesini media 3650 tıklayınız. Arama kutusuna Sistem Geri Yükleme yazın ve sonuç listesinde Sistem Geri Yükleme‘yi tıklatın.Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.

Windows açılmayan bilgisayarlarda bilgisayarı yeniden başlatıp F8 tuşuna hızlı hızlı basıp çekip gelen seçeneklerde Windows’u ya da bilgisayarı onar seçeneği ile yapabilirsiniz.

1- Başlat> Denetim Masası> Sistem

2- Açılan Sistem penceresinde sol üstteki Sistem Koruması bağlantısına tıklayınız.

Windows 10 Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır

3- Sistem Özellikleri penceresi açılacak. Sistem Geri yükleme butonuna ile devam ediyoruz.

Windows 10,Sistem Geri Yükleme

4- Önerilen geri yükleme noktası ya da farklı geri yükleme noktası seçip İleri butonuna tıklıyoruz.

Son Güncelleme: 24.03.2017 18:21

teknik destek

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın