Mause Drag Nedir Chrome Nasıl Kaldırılır Silinir

Mause Drag Nedir Chrome Nasıl Kaldırılır Silinir

Mause Drag nedir reklam virüsü nasıl temizlenir? Chrome ekrana gelen reklamlar nasıl kaldırılır?

müşteri hizmetleri

Google Chrome uzantılarda Mause Drag’ u kaldıramıyorum. Mause Drag nedir nasıl kaldırılır? Mause Drag virüs temizleme silme programı var mı nasıl yapılır 2016? Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10′ dan temizleme.

Google Chrome tarayıcısını açtığınızda internetten reklamlar geliyorsa ve başka sayfalar açılıyorsa Chrome virüs bulaştı anlamına geliyor. Virüsün kesin temizleme çözümü aşağıdaki adımlarda bulunmaktadır.

Google Chrome Temizleme Aracı indirip çakıştırıp Chrome tarayıcısında çıkan reklam virüsü ve kaldırılmayan uzantıları kaldırabilirsiniz. Kaldırdıktan sonra Chrome tarayıcının adres çubuğuna chrome://settings/resetProfileSettings yazıp enter yaptıktan sonra tarayıcıyı sıfırlamasını yapmanız önerilir.

Mause Drag nedir kaldıramıyorum kalkmıyor kaldırma silmek,Chrome reklam virüsü nasıl temizlenir

Mause Drag virüsü temizleme

Google Temizleme Aracı virüslü uzantıyı tespit ettiğinde kaldırmak için sizden onay isteyecek onay verdikten sonra Chrome tarayıcı sıfırlama açılacak eğer açılmazsa yukarıda verdiğimiz adresi girerek sıfırlamayı açabilirsiniz.

 

Yukarıdaki adımları uyguladınız ama sorun hala devam ediyorsa Denetim masasından program ve özelliklerinden Google Chrome tarayıcısını kaldırıp C’ nin içerisinde yer alan Program Dosyaları (x86) ve Program Files klasöründe yer alan Google klasöründe bulunan Chrome klasörünü silip ve tekrar Chrome’ yi indirip yükleyin.

Google Chrome tarayıcısını açıp sağ tarafta yer alan Ayarlar sekmesinde bulunan uzantıları kontrol ediniz. Eğer her hangi bir uzantı varsa kaldırınız. Eğer hala durum aynıysa sistem geri yüklemeyi başlatınız.

Mause Drag virüsünün tamamen kaldırıldığını kontrol etmek için güncel bir virüs programı ile virüs taraması yapınız. Öneri olarak online virüs tarama yazılımlarını deneyebilirsiniz.

Windows kayıt düzenleyicisi içerisinde de bazı kalıntılar kalmaktadır. Bu kalıntıları da Ccleaner programı ile temizleyebilirsiniz. Yukarıda önerdiğim adımlar tarafımdan uygulanarak kesin çözüme ulaşılmıştır.

Son Güncelleme: 04.03.2017 01:16

müşteri hizmetleri

Bir cevap yazın