e-Devlet bildirim mesajı ayarları

e-Devlet yani Turkiye.gov.tr üzerinden uyarı mesajlarını almak ister misiniz? Bildirim mesajları işinize çok yarayacak. Örnek araç trafik cezası tebliğ edilmedi ve bilmiyorsunuz işte bu hizmet...

e-Devlet bildirim mesajı ayarları

e-Devlet yani Turkiye.gov.tr üzerinden uyarı mesajlarını almak ister misiniz? Bildirim mesajları işinize çok yarayacak. Örnek araç trafik cezası tebliğ edilmedi ve bilmiyorsunuz işte bu hizmet...

14 Mart 2018 Çarşamba 05:10
e-Devlet bildirim mesajı ayarları
banner2

e-Devlet' in hizmetleri bitmek bilmiyor. Üst üste çıkardığı hizmetler kullanıcılarını çok memnun etti. Bazı hizmetler hayatımızı gerçekten kolaylaştırdı. Adli sicil kaydının sorgulama ve alma, soyağacı uygulaması, tapu, PTT, adliye, mahkeme ve trafik cezası sorgulama / ödeme hizmeti ve dahası!

Yazımızda araç sahiplerinin bazen madur olduğu bir duruma yer verdik. Bu durum yazılan trafik cezasından haberinin olmaması. PTT kanalıyla gelen ceza tebliğ edilmemesi nedeniyle muhtara tebliğ edilmesi. Bazı çalışanların adresi bulamaması veya gidipte apartmandan içeri girememesi nedeniyle bırakmaması. Bu durumda çalışan kapıya bir bildirim kağıdı bırakması gerekirken bırakmayarak ceza sahibinin hiç bir şekilde cezadan haberinin olmaması nedeniyle faizin binmesi ve katlanması.

e-Devlet uygulaması sizi faizden kurtarabilir! e-Devlet uygulamasından bildirim ayarlarını açarsanız bu gibi durumlarda telefonunuza e-Devlet üzerinden bildirim gelir. Yani e-Devlet' e girmeninize gerek kalmadan bildirimler gelmekte.

Turkiye.gov.tr / e-Devlet uygulamasından bildirim ayarlarını açmak için uygulama da bulunan 3 çizgiye dokunun. Açılan bölümlerden ayarlara girip "Anlık bilgilendirme" seçeneğini açmanız yeterli. www.teknolojihaber.net

e-Devlet bildirim mesajları gelmiyor? Bu sorunun nedenlerinden biri olan telefonun bildirim ayarlarının kapalı olması veya e-Devlet bildirim seçeneğinin pasif yapılması. Bu durum Android ve iPhone' da bu tarz mesajların gelmesini engeller.

e-Devlet bildirim mesajı açma

e-Devlet bildirim ayarlarını açtıktan sonra telefonun bildirim ayarlarını da kontrol ediniz. Her hangi bir durumda haberimize yorum bırakabilirsiniz.

e-Devlet bildirim mesajı açmae-Devlet bildirim mesajı ayarları

e-Devlet trafik cezası sorgulama, trafik cezası öğrenme ve e-Devlet bildirim mesajlarını alma habetimiz işinize yarayacaktır.

banner5
Son Güncelleme: 14.03.2018 05:12
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Haber ve Teknoloji ile ilgili iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Teknoloji Haberleri -Teknoloji Haber
Avatar
Ramazan 12 ay önce

Benim telefonum not2 bildirim mesajları nereden açılyor bilgi verirseniz sevinirim nere engellemiş olabilir saolun