Smart TV Flash Player Sorunu Yükleme indirme Çözümü

media 2411

Smart TV televizyonlarda Flash Player kullanma, yükleme ve indirme yapılabilir mi? Smart TV Flash Player sorunu nedir? Flash Player çözümü nedir? Yetersiz bellek sorunu çözümü.

teknik destek

Smart TV televizyonlarda Flash Player kullanma, yükleme ve indirme yapılabilir mi? Smart TV Flash Player sorunu nedir? Flash Player sorununun çözümü nedir? Yetersiz bellek sorunu çözümü.

Samsung, LG, Sony, Arçelik, Vestel ve Philips smart tv televizyonlarda Flash Player sorunu ya cihaz desteği olmadığından ya da yazılım kaynaklı. Smart tv yazılım güncelleme ile sorun çözülebiliyor. Öner cihaz marka müşteri hizmetlerinden kullandığınız modelin desteği olup olmadığını yazılım yükleme ve güncelleme yapılıp yapılmadığını öğrenebilirsiniz.

Smart TV Yetersiz Flash Player Gereksinimleri: izlemeye çalıştığımda, iletiyi alırsınız.

Güncelleme tıklayarak şu bilgileri veriyor:

Adobe Flash Player sürüm 11.2.202.243.

Sistem: Linux 32-bit, Safari.

NOT: Adobe Flash Player 11.2 desteklenen bir platform olarak Linux’u hedef son versiyonu olacak.Adobe, Linux için Flash Player 11.2 güvenlik backports sunmaya devam edecektir.

Download Sürüm seçin:

Linux için yum (YUM)

Diğer Linux için .tar.gz

Diğer Linux için .rpm

UBUNTU 10.4 APT.

Smart TV Flash Player Sorunu Yükleme indirme Çözümü,smart tv yetersiz bellek sorununun çözümü,flash player nasıl yüklenir,flash nasıl kurulur,vestel arçelik flash player sorunu yükleme,lg sony Philips flash oynatma sorunu

Son Güncelleme: 23.03.2017 13:05

teknik destek

Bir cevap yazın