Android One 4G Ekranı TV'ye Yansıtmak Aktarma

media 2723

General Mobile 4G Android One telefon ekranını görüntüyü tv televizyona aktarma yansıtma nasıl yapılır? Smart tv aktarmak taşımak için ayarlar. Görüntü yansıtma.

teknik destek

General Mobile 4G Android One cep telefonda ekran görüntüsünü Smart TV televizyona aktarma yansıtma nasıl yapılır? Smart tv görüntü aktarma taşımak için ayarlar.

Android One 4G cep telefondaki görüntüleri örnek resimler, videolar, fotoğraflar ve slaytları televizyona aktarmak için ekrana parmaklarınızla yukarıdan aşağıya doğru çekip ekranı yayınla seçeneği ile görüntüyü aktarabilirsiniz. Her hangi bir sorunda destek hattını arayabilirsiniz.

Aşağıdaki adımların dışında görüntü aktarmak için bazı uygulamalar bulunmaktadır. Google Play mağazasında uygulamaları inceleyebilirsiniz.

 Android One 4G Ekranı TV’ye Yansıtma

android one 4g ekran görüntüsünü tv aktarma,ekran görüntüsünü smart tv yansıtmak,general mobile 4g görüntü aktarma,video resmi tv aktarma,fotoğrafları video tv yansıtmak

android one 4g ekran görüntüsünü tv aktarma

android one 4g ekran görüntüsünü tv yansıtmak

android one 4g ekran görüntüsünü tv yansıtmak

android one 4g ekran görüntüsünü tv yansıtmak

android one 4g ekran görüntüsünü tv yansıtmak

android one 4g ekran görüntüsünü tv aktarma,ekran görüntüsünü smart tv yansıtmak,general mobile 4g görüntü aktarma,video resmi tv aktarma,fotoğrafları video tv yansıtmak nasıl yapılır?

Son Güncelleme: 04.03.2017 02:17

teknik destek

Bir cevap yazın