Avira Free Mac Security Virüs Programı

Mac bilgisayarlarda Avira Free Mac Security ücretli ücretsiz virüs programını deneyebilirsiniz. Mac' lerler uyumlu yormayan antivirüs yazılımıdır.

müşteri hizmetleri

Avira Free Mac Security Virüs Programı

Ücretsiz Olarak Macintosh İşletim Sistemlerinde Kullanmakta.

Maalesef virüs , sen çok geç kaldın. Avira önce gelmiş. Mac veya kramp onun tarzı yavaşlatmak değil, etkili ücretsiz antivirüs koruması buldum olmasıdır.Avira Free Mac Güvenlik indiriniz. Mac’ler de de virüs alabilir. 

  • Avira, 1986 yılından bu yana bilgisayar virüslerinin ilk gün dijital tehditler outfoxing edilmiştir. Mac virüsleri şafağında, bizim antivirüs yazılımı bulmak ve her gün yeni virüsler, casus yazılım ve kimlik avı dolandırıcılığı kapanacaktır.

  • Son derece basit bir arayüz tarafından aldanmayın. Tüm karmaşık güvenlik perde arkasında gider. Heuristics ve olay günlükleri kazmak ister misiniz? Teknik detaylar ve uzman ayarları her zaman bir tık uzaklıkta bulunmaktadır.

  • Bir virüs tespit edilmiştir, ya da güvenlik yapılandırması iyileştirme kullanabilirsiniz varsa, bir tıklamayla optimum koruma yükler.

  • Avira Free Mac Güvenlik virüslere ve diğer tehditlere karşı tetikte sürekli.Kullanıcı ve sistem tarafından erişilen her dosya sessizce hiçbir virüslü dosya sistemi tarama işlemleri arasında gizlice böylece denetlenir.

  • Olarak çok veya az tam sistem, hassas alanlarda veya seçilen dosyaları ve klasörleri gibi tarayın. Bizim Mac antivirüs makine yavaşlatmadan arka planda sessizce çalışır.
Son Güncelleme: 01.07.2018 18:06

müşteri hizmetleri

Bir cevap yazın