İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

OnePlus 5 resmi tanıtım ne zaman

Çin şirketi OnePlus son amiral gemisini çıkarmaya hazırlanıyor. OnePlus 5 modelinin resmi tanıtım tarihi firma yetkililerince açıklandı. Peki OnePlus 5 modeli tanıtım tarihi ne zaman?

teknik destek

OnePlus firması mobil sektörüne damgasını vuran bir markadır.  OnePlus şirketi son dönemde çıkarmış olduğu telefonlar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Firma yeni telefonunu çıkarmaya hazırlanıyor . Şirket OnePlus 5 modelinin resmi tanıtım tarihini açıkladı.

OnePlus 5 telefon modeli ile ilgili yeni bilgiler internette yayınlanmaya başladı. Bu yeni bilgilerle birlikte firma yetkilileri resmi bir açıklama yaparak OnePlus 5 modelinin tanıtım tarihini açıkladı.

OnePlus5 hakkında daha öncede bir çok bilgi internete sızmıştı. bu bilgiler ışında OnePlus 5 modeli netleşmeye başlamıştı. Bu hafta yayınlanan yeni bilgiler ile OnePlus 5 modeli hakkında detaylar daha netleşti diyebiliriz. Gelen bilgilerin içerisinde yukarıda dediğimiz gibi telefonun resmi tanıtım tarihide yer aldı.

OnePlus 5 resmi tanıtım ne zaman

OnePlus 5 modeli tasarımı ve özellikleri ile mobil sektörüne damga vurmaya hazırlanıyor. Son dönemde internette yer alan dedikodulara göre OnePlus 5 modeli bütün dikkatleri üzerinde toplamış gibi görünüyor. Kısacası gümbür gümbür gelen bir telefon modeli diyebiliriz.

Bu hafta firma yetkilileri tarafından yapılan resmi açıklamaya göre OnePlus 5 modelinin tanıtım tarihi netleşti. Yapılan açıklamada OnePlus şirketinin amiral gemisi 20 Haziran 2017 tarihinde canlı basın toplantısı ile ilan edilecek.

OnePlus 5 resmi tanıtım ne zaman

OnePlus 5 ile ilgili piyasaya sızan  bilgilere göre tasarım oalrak iPhone 7  Plus’ benzediği iddia ediliyor.  Bu telefonda aynı iPhone 7 Plusta olduğu gibi çift kamera bulunacaktır. Bu modelde yer alan kamera ile kolaylıkla optik yakınlaştırma yapabilirsiniz.

OnePlus 5 modelinde yer alan kameralar DxO uzmanları ile birlikte geliştirildi. Bu geliştirilen kameranın kullanıcılara üst düzey bir deneyim sunacağı görünüyor. OnePlus 5 telefon modelinin kamerasında yer alan özel odaklanma ve yakınlaştırma özellikleri ile rakipleri arasındaki farkı açacağa benziyor.

OnePlus 5 modelinde en son yenilikleri içerisinde barındıran Snapdragon 835 işlemci kullanılmıştır. OnePlus 5 modeli daha önceki modeli olan OnePlus 3T kıyaslandığında daha şık ve daha ince bir tasarıma sahip olduğu görünüyor. Tabiki bu karşılaştırmanın internete sızan bilgiler ışığında yapıldığını söyleyelim.

OnePlus 5 modeli ile ilgili gerçek bilgileri resmi tanıtım yapılana kadar öğrenemeyeceğiz. Bunun için 20 Haziran 2017 tarihine kadar beklemeliyiz. Tabiki OnePlus 5 ile ilgili söylentiler kesilmeyecek. Telefon çıkana kadar daha bir çok söylenti internet sitelerinde yayınlanmaya devam edecek.

Son Güncelleme: 09.06.2017 16:21

teknik destek

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın