Teknoloji haber sitemiz için kullanım sözleşmesi!

Kullanıcılarımızın kendilerini özgür bir şekilde ifade etmeleri için olanak sunmaktayız. Ama başkalarını taciz edecek veya karalayacak durumlara izin verilmemektedir. Kişisel haklara, din, dil, cinsiyet ve ırklara zarar verecek paylaşımlardan uzak durulması gerekmekte. Aynıca tehdit ve taciz gibi saldırgan hareketler hoşgörü sınırı dışında olduğunu belirtmek isteriz.

Kişisel özel izin gerektiren video ve fotoğrafların paylaşılması yasaktır. Aile yapısına zarar verecek paylaşımlara izin verilmemekte. Yasalar gereği reşit olmayan çocuklar için ebebeyn izni aranmaktadır. 

Terör örgütleri ile ilgili faliyetler veya övücü paylaşımlar sitemizde tamamen yasaktır. Patlayıcı madde ve silahlarla ilgili paylaşımlar yapılması yasak olduğu gibi bu tarz paylaşımlar direk kaldırılıp engelleme yapılacaktır.

Sitemizde yayınlanan genel içerikler, yorumlar ve reklamlar konusunda sorumluluk üçüncü kişilere aittir. Üçüncü şahıs ve şirketler tarafından sağlanan hizmetler veya içeriklerin güvenirliği garanti edilememektedir.

Sitemizden kaldırılması gereken bir içerik varsa iletişim bölümden bize ulaşabilirsiniz.