Windows 10 Açılış Şifresini Kırmak Açmak Kaldırmak

Windows 10 şifresini kırmak. Windows 10 açılış şifresini sıfırlama. Windows 10 oturum şifremi unuttum ekran kilidini açma. Elcomsoft System Recovery ile şifre kırma.

müşteri hizmetleri

Windows 10 işletim sisteminde ilk kurulum sırasında belirlenen şifreyi yada mail adresini unuttum ve oturumu açamıyorum diyorsanız, aşağıdaki seçenekleri deneyebilirsiniz.

Windows 10‘ a belirlediğiniz şifreyi unuttunuz ilk denemeniz gereken adım şifre sıfırlama. Windows 10 oturum oluştururken belirlediğiniz mail adresine şifre sıfırlama e-postası isteyebilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde şifre mailinize gelecektir.

Ayarlar> Hesaplar> Hesabınız bölümünde üst tarafta yer alan mavi yazıyı görüyorsanız bunun yerine bir yerel hesap ile oturum açınız.  Windows şifre sıfırlama programları yada Kurtarma seçeneğini deneyebilirsiniz.

Windows 10 Açılış Şifresini Kırmak

Windows 10 açılış oturum şifresini unuttum diyenler için alternatif denemeniz için şifre sıfırlama programı Elcomsoft System Recovery programını deneyebilirsiniz. Şifre kırma programını ister cd’ye aktarabilir isterseniz USB flash belleğe aktarıp bilgisayarınızın açılışını cd ya da flash disk seçeneğini seçip şifreyi kaldırabilirsiniz.

Elcomsoft System Recovery yazılımı ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz. Herhangi bir yardım için destek hattını arayabilirsiniz.

Windows 10 Açılış Şifresini Kaldırmak

Windows 10 Açılış Şifresini Kırmak Açmak Kaldırmak

Windows 10 Şifre Kırma,Windows 10 Şifre Sıfırlama

Windows 10 Şifre Sıfırlama

Son Güncelleme: 19.03.2017 01:46

müşteri hizmetleri