iPhone iOS Jailbreak Nedir Nasıl Yapılır Kullanılır

media 2411

iPhone iOS Jailbreak Nedir? Nasıl Kullanılır? Apple iPhone Jailbreak indir,Jailbreak Nasıl Yapılır,Jailbreak Kilidi Kaldırma,Jailbreak Kilit Kırma

teknik destek

iOS 8.4, iOS 9 ve iOS 10 Apple Jailbreak kilidi kırmak kaldırmak için program. iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPod Touch ve iPad tüm cihazlar desteği mevcut.

iPhone iOS cihazlarda Jailbreak kilit kırma programını en.pangu.io sitesinden Windows ve MAC OSX  indirebilirsiniz.  Uyarı olarak yapacağınız işlemle cihaz garanti dışı kalabilir.
 

Jailbreak Programı ile iOS 8.4 ve iOS 9 iPhone Telefonlarda Kilit Kırma Kaldırmak

iPhone iOS Jailbreak Nedir Nasıl Yapılır Kullanılır

Pangu kullanmadan önce yedek cihazınızı lütfen. Başarılı cihazların bir dizi ile Pangu test olmasına rağmen, şiddetle jailbreak önce size yedekleme iTunes üzerinden veri öneririz.
Başarı oranını artırmak için, “benim iPhone bulmak” fonksiyonları uçak moduna cihazı ve şifreyi devre dışı bırakmak ve lütfen Sistem ayarında.

OTA yoluyla yükseltilir jailbreak cihazlara açılamıyor 2.

OTA yoluyla yükseltilmiş firmware Pangu 8 çok etkiler ve genellikle başarısız olmasına Pangu 8 neden olur. Birçok kez başarısız olduysa, son firmware indirmek ve iOS cihazları geri deneyin.
Buna ek olarak, Pangu kendisi artık kolayca basit bir tek tıklama ile aktivasyon ve jailbreak iOS cihazları geri yükleme ve otomatik tamamlamak için işlevsellik sağlar.

3. uyarı “Disk neredeyse dolu”.

Jailbreak işlemi sırasında, Pangu sistem bölümü bazı önemli dosyaları yazacak ve bu uyarı neden olmasıdır. Ancak, cihazınızı etkilemez. Cydia yüklü ise, onun ilk lansmanı sistem dosyalarını yeniden ayarlayacaktır ve sonra uyarı kaybolur.

4. “com.apple.mobile.softwareupdated.plist” silmek veya hizmeti devre dışı ETMEYİN.

Bu dosyayı “com.apple.mobile.softwareupdated.plist” silmek veya hizmeti devre dışı ETMEYİN. Aksi takdirde, bu yeniden mümkün cihazlarınızı neden olacaktır.

Son Güncelleme: 18.03.2017 03:12

teknik destek

Bir cevap yazın