iPhone 6 ve plus fabrika ayarlarına döndürme çevirme

media 2411

iPhone 6 ve plus fabrika ayarlarına döndürme çevirme

teknik destek

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus cep telefonlarında fabrika ayarlarına döndürmek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli. Ayarlarda yapacağınız yanlış işlemler telefonda bulunan her şeyi silebilir. Cihazı fabrika ayarlarına döndürmeden önce önemli bilgileri verilerin yedeğini alabilirsiniz yada i-tunes ile telefonun tam yedeğini alabilirsiniz.

  • Ayarlar> Genel> Sıfırla> Tüm Ayarları Sıfırla> Telefon tekrar başlayacaktır. Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil’e basın. iPhone’u Sil’e basın. Onaylamak için iPhone’u Sil’e basın.
  • Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil’i seçerseniz, hem ayarlar hem de adres rehberindeki isimler, müzik parçaları, video klipler, takvim randevuları, vs. silinecektir. Ayarları ve verileri yeniden oluşturmuşsanız, telefonun yeniden etkinleştirilmesi gerekmektedir.
  • iPhone 6 ve iPhone 6 Plus‘ da Tüm Ayarları Sıfırla’yı seçerseniz, telefondaki bütün ayarlar yeniden oluşturulacaktır, fakat telefon rehberindeki isimler, müzik parçaları, video klipler, takvim randevuları, vs., silinmeyecektir.
  •  

Aranan kelimeler: iPhone 6 fabrika ayarlarına döndürme çevirme,iPhone 6s fabrika ayarları,iPhone 6 plus fabrika ayarlarına alma,iphone 6 sıfırlama,iphone 6 plus format atmak,format sıfırlama nasıl yapılır detaylar yazımızda.

Son Güncelleme: 24.03.2017 16:46

teknik destek

Bir cevap yazın