iOS 9.2.1 Wi-Fi internet Bağlantı Sorunu iOS 9.3 ile Çözüm

media 2411

Bu sorun tüm cep telefonlarda görülmedi. Peki Apple Wi-Fi sorununu ve diğer sorunları iOS 9.3 sürümü ile mi çözecek. Wifi kablosuz internet bağlantı sorununun çözümü nedir?

teknik destek

Apple iOS 9.2 güncellemesinden sonra iOS 9.2.1 güncellemesini bu ay içerisinde yaptı. Yeni güncelleme ile Wi-Fi kablosuz internet bağlantı sorunu ortaya çıktı. Bu sorun bazı iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s ve Plus telefonlarda görülmektedir. Tabi bu sorun tüm cep telefonlarda görülmedi. Peki Apple Wi-Fi sorununu ve diğer sorunları iOS 9.3 sürümü ile mi çözecek. Wifi kablosuz internet bağlantı sorununun çözümü nedir?

iOS 9.2.1 Wi-Fi kablosuz internet Bağlantı Sorunu iOS 9.3 ile Çözüm

iOS 9.2.1 wifi sorunu, iOS 9.2.1 kablosu bağlantı sorunu,iOS 9.3 wifi sorunu,iOS wifi kablosuz bağlantı sorunu,iOS kablosuz internet bağlantı sorunu,wifi kablosuz bağlantı hatası

iOS 9.2.1 sürümünde görülen hatalar iOS 9.3 güncellemesi ile çözülecek. Ama bu güncelleme ile de bakalım başka ne sorunlar çıkacak. Wifi kablosuz internet bağlantı sorununda görülen hata iPhone telefonda wifi kablosuz bağlantı simgesi var internet bağlı görülüyor ama internette dolaşırken ya bekliyor yada bağlantı olmuyor. Ama sinyal simgesi yüksek görülüyor.

Kablosuz internet bağlantı sorununun çözümü nedir: iPhone telefonu fabrika ayarlarına döndürüp deneyiniz. Sorun devam ediyorsa Güncellemeyi tekrar yeniden yükleyin. Cihazı fabrika ayarlarına çevirmeden önce iTunes veya iCloud ile yedek alabilirsiniz.

Son Güncelleme: 04.03.2017 01:07

teknik destek

Bir cevap yazın