iCloud Nedir iCloud Yedek Nasıl Alınır Geri Yükleme

media 2411

iCloud Nedir iCloud Yedek Geri Yükleme,iCloud ile iPhone Nasıl Yedek Alınır,iCloud Yedekleme,iCloud Yedek Alma Sorunu Çözümü

teknik destek

İçerikteki başlıklar

iCloud Nedir Nasıl Kullanılır Yedek Nasıl ve Nereden Alınır ve Geri Yüklenir Yükleme

iCloud: iPhone ve iOS işletim sistemi kullanan cihazların yedeğini alma ve geri yüklemeyi sağlayan uygulamanın adı. Konu için destek hattını arayabilirsiniz.

iCloud iPhone iOS aygıtınızı iCloud’a yedekleme

 

iCloud, iOS aygıtınız açık, kilitli ve bir güç kaynağına bağlıyken Wi-Fi üzerinden iOS aygıtı bilgilerinizi günlük otomatik olarak yedekler.

 

iOS aygıtınızda Ayarlar > iCloud > Saklama Alanı ve Yedekleme’ye gidin ve ardından iCloud Yedekleme’yi etkinleştirin.

 

 

iCloud iPhone manuel yedekleme nasıl yapılır

 

iOS aygıtınızda Ayarlar > iCloud > Saklama Alanı ve Yedekleme’ye gidin ve ardından Şimdi Yedekle’ye dokunun.

 

Yedekleme yaparken görüntülenebilecek mesajlarla ilgili bilgi için iCloud yedeklemesi oluşturma sorunlarını giderme başlıklı Apple Destek yazısına bakın.

 

 

Important:   iOS aygıtınızı 180 gün veya daha uzun bir süre boyunca iCloud’a yedeklemezseniz Apple, iCloud yedeklemelerinizi silme hakkını saklı tutar. Bilgi için iCloud Hüküm ve Koşulları’na bakın.

 

 

 

iPhone iCloud: iOS aygıtınızı iCloud’dan geri yükleme veya ayarlama

Yeni iOS aygıtınızı ayarlarken veya sahip olduğunuz bir aygıta bilgilerinizi geri yüklemeniz gerekirse bunu, bilgilerinizin iCloud’daki yedeği sayesinde kolayca yapabilirsiniz.

 

iCloud yedeklemeden geri yükleme nasıl yapılır

 

 1. iOS aygıtınızda Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme’ye gidin. Yeni bir iOS sürümü mevcutsa indirmek ve kurmak için ekrandaki talimatları takip edin.

 2. Geri yükleme yapacağınız yedeklemenin yeni olduğundan emin olun.

   

  Ayarlar > iCloud > Saklama Alanı ve Yedekleme > Alanı Yönet’e gidin, Yedeklemelerin altında listelenen bir aygıta dokunarak en son yedeklemesinin tarihini ve boyutunu görün.

   

  Elle yedeklemeyle ilgili bilgi için bkz. iOS aygıtınızı iCloud’a yedekleme. Olmasını beklediğiniz bir yedeklemeyi görmüyorsanıziCloud yedeklemesini geri yükleme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa başlıklı Apple Destek makalesine bakın.

 3. Ayarlar > Genel > Sıfırla’ya gidin ve ardından “Tüm içeriği ve ayarları sil”e dokunun.

 4. Ayarlama Yardımcısında, “Aygıtınızı ayarlayın”a gidin, Yedek Kopyadan Geri Yükleme’ye dokunun ve iCloud’a giriş yapın.

 5.  

Apple iPhone iCloud Yedek Alma Yedeği Geri YüklemeiPhone iCloud Yedek Nasıl Alınır
 

Son Güncelleme: 07.04.2017 22:02

teknik destek

Bir cevap yazın