Bitdefender iOS iPhone Virüs Tarama Uygulaması 2016

media 2411

Bitdefender iOS iPhone Virüs Tarama Uygulaması,iPhone 4s 5s 6s 5c Plus Virüs Programı. Bitdefender Antivirüs programı indir,En iyi Virüs Programlarından biri

teknik destek

Bitdefender iPhone ücretsiz indirebilirsiniziPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c,  iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus cep telefonları için desteği bulunmaktadır. iPad Air, iPad 3, iPad mini ve iPod touch 5 cihazlarda yüklenebilir.

Ücretsiz Apple iOS cihazlar için virüs tarama uygulamasını Apple resmi mağazasından indirilecektir.

Bitdefender iPhone Virüs Tarama Uygulaması 

Bitdefender iOS iPhone Virüs Tarama Uygulaması

Bitdefender Virüs Tarama Uygulaması

Mac! Essential güvenlik Bitdefender Virüs Tarayıcı yanı sıra, Windows kolaylıkla virüsleri olarak Mac kötü amaçlı yazılım bulur. Mac güvenli olacak böylece Virüs Tarayıcı, indirdiğiniz veya gelen kutunuzda var virüslü dosyaları tespit edecek ve arkadaşlarınızın bilgisayarına kötü bir şey geçmek olmaz. İstediğiniz bilgisayarınızda yerlere Hibe Bitdefender Virüs Tarayıcı erişimi kötü amaçlı yazılımlara karşı tarayın. Taramak için ‘Kritik yerler Tara’ ‘Derin Sistemi Tara’ seçin veya. Ödüllü Bitdefender motorları malware parçasını bulacaksınız. Bedava!
 Mac virüslü dosyaların serbest olduğundan emin olun. . Bilmeden zararlı boyunca geçerek riski arkadaşlarınız ve ailenizle koymayın: Özellikleri;  OS X kötü amaçlı yazılım ve Windows virüsleri hem Algılar – tarama önce, son kötü amaçlı yazılım tespit etmek için güncellemeleri, – – kötü amaçlı yazılım için arar, hatta iç arşivlerinde ve Böyle .; vb pdf, pk, zip, rar gibi dosyaların çeşitli – Kritik yerlerde tarama – hızlı enfeksiyonlara eğilimli sistem alanları tarar. – Ödüllü Bitdefender antivirüs motorları; ayrıca: – tehlikeli dosyaları karantinaya; – Derin sistemi kullanıcı erişim izni olan tüm yerler için tarama; – dosya veya klasörlerin Sürükle-bırak tarama; – Tarama (yani Time Machine yedekleme, vb) dosyaları ve klasörleri dışlamak için Seçenek  Kolay kullanımlı arayüzü -. Kısıtlamalar:  – App Store’da korumalı alan için, uygulama yalnızca kullanıcı açıkça erişim izni olan yerlere erişimi vardır nedeniyle. Artan koruma için tüm diske erişim izni verme; – app çalıştığı kullanıcı yetkileri ile sınırlı Dezenfeksiyon; – bellekte saklanan programları tarama yapmaz.

Son Güncelleme: 18.03.2017 02:32

teknik destek

Bir cevap yazın