Ayfon iCloud Şifresini Kırma-Müşteri Hizmetleri

media 2815

iPhone bazı kullanıcıların kullandığı yazımla ayfon 4, ayfon 4s, ayfon 5, ayfon 5s, ayfon 5c, ayfon 6, ayfon 6s ve plus cep telefonlarında icloud apple id tuş şifresini kırmak destek

teknik destek

iPhone bazı kullanıcıların kullandığı yazımla ayfon 4, ayfon 4s, ayfon 5, ayfon 5s, ayfon 5c, ayfon 6, ayfon 6s ve plus cep telefonlarında icloud apple id tuş şifresini kırmak destek almak için müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz.

iPhone telefonunuzun faturası varsa Apple destek hattı ile iletişime geçerek kilit sorununu çözümüne ulaşabilirsiniz. İsterseniz bilgi için özel destek hattı yardım alabilirsiniz.

iCloud nedir: iCloud Fotoğraf Arşivi, tüm fotoğraflarınızı, videolarınızı ve belgelerinizi güvenli bir şekilde depolar ve her yerde güncel olmalarını sağlar. Aile İçi Paylaşım sayesinde, müziğinizi, filmlerinizi, fotoğraflarınızı ve çok daha fazlasını ailenizin tüm üyeleriyle paylaşabilirsiniz. Hatta iPhone’umu Bul, aygıtınızı kaybederseniz onu bulmanıza bile yardımcı olur. Elinizin altında hangi aygıt olursa olsun, iCloud ile sizin için en önemli şeylere her zaman ulaşabilirsiniz. Ve bütün bunlar otomatik olarak yapılır. İşte bu kadar basit.

Apple iPhone Ayfon 4 4s 5 5s 6 6s plus iCloud şifremi unuttum

iCloud Fotoğraf Arşivi, çektiğiniz her fotoğrafa ve videoya iPhone, iPad, iPod touch ve Mac’inizden veya iCloud.com’dan rahatça erişebilmeniz için hepsini tek çatı altında depolar. iCloud Fotoğraf Paylaşımı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı sadece görmesini istediğiniz kişilere göstermenizi kolaylaştırır. Arkadaşlarınızı ve ailenizi davet ederseniz, onlar da kendi fotoğraflarını, videolarını ve yorumlarını ekleyebilirler.

iCloud Drive sayesinde, tüm belgelerinizi iCloud’da güvenle saklayabilir, hepsine iPhone, iPad, iPod touch, Mac ve hatta PC’nizden erişebilirsiniz. Üstelik, iOS aygıtınızda bu belgelere her zamankinden kolay ulaşabilirsiniz. iOS 9’da yerleşik olarak bulunan yeni iCloud Drive uygulaması, iCloud’da depoladığınız tüm dosyalara tek yerden kolayca erişmenizi sağlar.

Şimdi Notlar’ı kullanarak fotoğraf, harita ve web bağlantısı ekleyebilir, parmağınızla çizim yapabilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz. Notlar uygulamasının iCloud ile birlikte çalışması sayesinde, tüm notlarınıza istediğiniz aygıttan erişebilirsiniz. Notlar uygulamasını kullanarak bir istek listesi oluşturabilir veya notunuza Mac’inizden bir görüntü ekleyebilir, sonra dışarıdayken tüm bunlara iPhone’unuzdan ulaşabilirsiniz. Tüm içeriklerinizin gerçek zamanlı olarak güncellenmesi sayesinde her zaman notlarınızın en son haline sahip olursunuz.

Son Güncelleme: 28.03.2019 22:03

teknik destek

Bir cevap yazın