TikTok müşteri hizmetleri için şikayet hattı

Türkiye için Tik Tok müşteri hizmetlerinin bulunduğu bir destek hattı yer alıyor mu? 0850 Tik Tok telefon numarası diye bir şey olmaz. Uygulamanın e-posta adresi ve şikayet linki var.

müşteri hizmetleri

Tik Tok, video paylaşımda önemli bir yere sahip. Çok hızlı büyümesinde en büyük etken büyük reklam bütçesi oldu. Her alanda reklamlarla kendini gösterdikten ve akıllarda yer aldıktan sonra artık reklamları çok düşük seviyeye çekti. Telefonunda interneti olan çoğu kullanıcının bu uygulamayı kullandığını düşünüyoruz. 

TikTok Çin’ in en büyük sosyal ağı. Dil desteği şimdilik 9 olarak biliniyor. Türkçe olarak destek hizmetini göremeyeceğiniz uygulama için destekli diller tercih edilebilir.

TikTok iletişim dili, Türkiye kullanıcılarıda ilk İngilizce olarak gelmekte. Şikayet etmek yapılan başvuruların çoğunda dönüş yapılmıyor. Ya sorunu çözüyorlar ya da bir kaç talepten sonra dikkat ediyorlar.

Video kaldırma ya da video şikayeti için talepleri aynı kanaldan iletiliyor. Diğer ağlardaki gibi çok sayıda bir seçenek vermeyen Tik Tok şimdilik az sayıda kişinin sorunlarıyla uğraşıyor. Az dedikse diğerlerine göre çok az. Ama zamanla beklentimiz bu destek bölümünü genişletmesi. Tik Tok müşteri hizmetleri var mıdır?

Tik Tok iletişim e-posta

TikTok iletişim yardım bölümü [email protected] tiktok.com ve [email protected] tiktok.com (basın). Reklamlar için talep gönderme [email protected] tiktok.com. İnfo olan mail adresiyle çoğu talebi iletebilirsiniz. Gmail, Yahoo ve Hotmail uzantılarında ayrı ayrı denenmesi önerilir. Bazılarında size dönüş yapılamayabiliyor. Diğer sitemizde TikTok müşteri hizmetleri yazısını da inceleyiniz.

 1. www.tiktok.com/legal/report/feedback?lang=tr-TR
 2. [email protected] tiktok.com
 3. Son olarak ? işaretiyle ilgili başlıklar arasında sorununuzu bulup talep gönderin.

TikTok müşteri hizmetleri için şikayet hattıTik Tok iletişim e-postaTik Tok telefon numarası

Tik Tok telefon numarası yok

Telefon numarasının olmadığını belirttik. Bazıları bu şekilde bir çağrı merkezi olduğunu düşünerek internetten sorgulayıp yardım almaya çalışmakta.

 • Şifre yanlış uyarısı
 • Tekrar dene veya giriş sorunlarında genel bildirim
 • Video yükleme sırasında hata vermesi
 • Hesap çalınmışsa iletme
 • Mail gelmiyorsa genel bilgilendirmesi ve iletme
 • Video şikayetleri
 • Telif hakkında bulunma
 • Kişi şikayeti 
 • Telefona kod gelmiyor veya e-postaya doğrulama

 Destek seçeneklerinde hesap açılmıyor, hesap askıya neden alındı, şifrem hatalı diyor ve hesap kendiliğinden çıkışa attı gibi sorunlarda İngilizce yardım seçeneklerine ulaşacaksınız.

Son Güncelleme: 26.01.2021 09:55

müşteri hizmetleri