Skype Müşteri Hizmetleri iletişim Telefon Numarası

Skype müşteri hizmetleri iletişim numarası arayanlar, Skype müşteri hattı, adres bilgileri, e-posta Türkiye için görüşeceğiniz bilgileri sizler için hazırlandık.

müşteri hizmetleri

Skype müşteri iletişim destek hattı numaraları arayanlar…

Aşağıda bulunan başvuru adresleri ile skype temsilcilerinden destek alabilirsiniz. Çoğunlukla belli bir süre içerisinde dönüş yapılmamakta. Yoğunluklarına göre bildirimde bulunabilirler.

Skype e-posta ile iletişime adresi ve diğer kanallar

  1. [email protected] skype.net
  2. support.microsoft.com/tr/contactus 
  3. Son olarak uygulama üzerinden talep gönderme

Telefondan Skype müşteri hizmetleri talebi

  • Uygulamada üst tarafta profil simgesine dokunun
  • “Ayarlar”
  • “Yardım geri bildirim”
  • Son olarak sorun bildirimi yazısı
  • Sorununun ne olduğunu düzgün bir şekilde yazın

Skype Müşteri Hizmetleri iletişim Telefon NumarasıSkype iletişim

Skype destek talep açma adresi: bu support.microsoft.com/skype/hostpage.aspx?language=en&locale=EN-US&oaspworkflow=start_1.0.0.0&needslogin=false&wfname=skype&ccsid=635451377640025932

Bazı sorunlar için bize yorum bırakarak yardım isteyebilirsiniz. Ama sorunun detaylarını yazarak talep ederseniz süreç uzamaz.

Skype, eskisi kadar olmasa da hale iletişim için önemli programlardan biri. Genelde iletişim sorunlarından ses gelmeme, ses gitmeme, görüntü gelmeme ve gitmeme gibi sorunlar görülmekte. 

Skype Hesabım Hacklendi Kurtarma

Skype Hesabım Hacklendi Kurtarma

Tüm sorunlarınız yani sadece Skype için değil genel sorunlar içinde destek alabilirsiniz. Eğer mail hesabınız çalındı ise hesap çalındı başvurusu için e-posta sağlayıcısı ile iletişime geçiniz.

Yukarıdaki formla veya canlı destekle sorunu acilen iletiniz. Sonra geri dönüşü bekleyiniz. Yardım için ilgili mail veya belirteceğiniz e-postaya dönüş yapılabilir.

Son Güncelleme: 15.09.2019 21:22

müşteri hizmetleri