Instagram hesabınız topluluk koşullarını ihlal ettiği için kapatılmıştır 2019

Instagram hesabınız topluluk koşullarını ihlal ettiği için kapatılmıştır ne demek çözümü nedir? Instagram hesabı nasıl tekrar açtırılır? Instagram başvuru şikayet adresi.

banner3

Instagram hesabınız topluluk koşullarını ihlal ettiği için kapatılmıştır 2019

Instagram hesabınız topluluk koşullarını ihlal ettiği için kapatılmıştır ne demek çözümü nedir? Instagram hesabı nasıl tekrar açtırılır? Instagram başvuru şikayet adresi.

08 Aralık 2015 Salı 22:57
Instagram hesabınız topluluk koşullarını ihlal ettiği için kapatılmıştır 2019
banner2

Instagram hesabınız topluluk koşullarını ihlal ettiği için kapatılmıştır ne demek çözümü nedir nasıl tekrar açtırılır başvuru şikayet adresi.


Instagram hesabını açtırdığınız mail hesabına veya instagram hesabına giriş yapmaya çalıştığınızda yukarıdaki uyarıyı alıyorsanız, instagram hesabını önemli bir nedenden dolayı kapatmıştır. Büyük ihtimal tekrar açmayacaktır. Ama yinede instagram ile iletişime geçmek istiyorsanız buradan başvuru yapabilirsiniz.

Instagram yetkilileri hesabınızı açmazsa farklı bir mail adresi ile yeni bir instagram hesabı açabilirsiniz. Aşağıda instagram' ın topluluk koşulları yer almaktadır. Yer alan bilgiler instagram resmi sitesinden alınmıştır. Instagram ve teknoloji ile ilgili destek hattı yardım alabilirsiniz.

 

Instagram Temel Koşullar


   
 
 1. Instagram Hizmetini kullanabilmek için en az 13 yaşında olmanız gerekmektedir.

 2. Instagram Hizmeti aracılığıyla şiddet, çıplaklık, kısmen çıplaklık içeren, ayrımcı, yasalara aykırı, ihlal edici, pornografik veya müstehcen fotoğraflar ya da başka içerikler paylaşamazsınız.

 3. Hesabınız aracılığıyla gerçekleşen her tür hareketin sorumluluğu size aittir ve hesabınızı, takipçilerinizi, kullanıcı adınızı veya diğer hesap haklarınızı satmayacağınızı, aktarmayacağınızı, devretmeyeceğinizi ve kullanılmasına izin vermeyeceğinizi kabul edersiniz. İşverenleri veya müşterileri adına hesap oluşturmak için açık yetkiye sahip olan kişi veya işletmeler hariç olmak üzere, Instagram kendinizden başka herhangi biri adına hesap oluşturmanızı yasaklar ve siz de oluşturmayacağınızı kabul edersiniz. Ayrıca, Instagram’a kayıt olurken ve diğer zamanlarda verdiğiniz veya vereceğiniz tüm bilgilerin gerçek, doğru, güncel ve eksiksiz olduğunu ve bilgilerinizi doğru ve gerçek kalmaları için gerektiğinde güncelleyeceğinizi kabul edersiniz.

 4. Diğer Instagram kullanıcılarının giriş bilgilerini istemeyeceğinizi, toplamayacağınızı ve kullanmayacağınızı kabul edersiniz.

 5. Şifrenizi gizli ve güvende tutmak sizin sorumluluğunuzdadır.

 6. Kişi veya kuruluşlara hakaret etmemelisiniz, zorbalıkta bulunmamalısınız, rahatsız edici şekilde takip etmemelisiniz, suistimal, taciz, tehdit veya taklit etmemelisiniz ve korkutmamalısınız ve Instagram Hizmeti aracılığıyla size veya başka herhangi birine ait gizli bilgileri (kredi kartı bilgileri, sosyal güvenlik veya diğer ulusal kimlik numaraları, halka açık olmayan telefon numaraları veya halka açık olmayan e-posta adresleri dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) paylaşmamalısınız.

 7. Instagram Hizmetini hiçbir yasa dışı veya yetkisiz amaçla kullanamazsınız. Instagram Hizmetini ve İçeriklerinizi (aşağıda belirtilmektedir) kullanırken telif hakkı yasaları dahil, ancak bununla sınırlı kalmamak kaydıyla yürürlükteki tüm yasa, yönetmelik ve düzenlemelere (federal, eyalet, yerel ve bölgesel) uymayı kabul edersiniz.

 8. Davranışlarınız ve Instagram Hizmetine gönderdiğiniz veya Instagram Hizmetinde paylaştığınız veya gösterdiğiniz tüm veriler, metinler, dosyalar, bilgiler, kullanıcı adları, görseller, grafikler, fotoğraflar, profiller, ses ve video klipleri, sesler, müzik eserleri, özgün çalışmalar, uygulamalar, bağlantılar ve diğer içerik ve malzemeler (birlikte “İçerik” olarak anılır) tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

 9. Instagram Hizmetini değiştiremez ve uyarlayamazsınız veya başka bir internet sitesini, Instagram Hizmetiyle veya Instagram’la ilişkili olduğuna dair yanlış izlenim verecek şekilde değiştiremezsiniz.

 10. Instagram’ın gizli API’sine Instagram tarafından izin verilen yöntemler dışında başka bir yöntemle erişemezsiniz. Instagram API’sinin kullanımı, şu adreste bulunan ayrı koşullara tabidir:http://instagram.com/about/legal/terms/api/ (“API Koşulları”).

 11. Herhangi bir Instagram kullanıcısına istenmeyen e-postalar, yorumlar, beğenmeler veya diğer türlü ticari veya tacizkar iletişimler (bunlara “spam” da denir) oluşturamaz ve gönderemezsiniz.

 12. Instagram’dan önceden yazılı izin almadan, kullanıcı adınızda domain adları veya internet adresleri (URL) kullanamazsınız.

 13. Solucan, virüs, casus yazılım, zararlı yazılım veya diğer her türlü zarar verici veya engelleyici kodu aktarmak dahil, Instagram Hizmetini, sunucularını veya Instagram Hizmetine bağlı ağları engelleyemez veya kesintiye uğratamazsınız. Instagram sayfalarının kullanıcıların tarayıcılarında veya cihazlarında gösterilme ya da görüntülenme şeklini herhangi bir şekilde değiştiren veya engelleyen içerikler ya da kodlar ekleyemezsiniz.

 14. Şu adreste bulunan Instagram Topluluk Kurallarına uymanız gerekmektedir:https://help.instagram.com/customer/portal/articles/262387-community-guidelines.

 15. Otomatik cihaz, kod, bot, örümcek, böcek veya kazıyıcı kullanmak dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Instagram Hizmetinde yetkisiz yöntemlerle hesap oluşturamazsınız.

 16. Başka bir kullanıcının Instagram Hizmetini kullanmasını veya keyfini çıkarmasını kısıtlamaya çalışmamalısınız ve bu Kullanım Koşullarının veya diğer Instagram koşullarının ihlal edilmesini teşvik etmemelisiniz ve buna olanak vermemelisiniz.

 17. Bu Kullanım Koşullarının ihlali, Instagram’ın tamamen kendi takdirine bağlı olarak, Instagram hesabınızın kapatılmasıyla sonuçlanabilir. Instagram Hizmetinde paylaştığınız İçeriklerin Instagram’ın sorumluluğunda olmadığını ve olamayacağını ve Instagram Hizmetini kullanırken karşı karşıya kalabileceğiniz risklerin tamamen sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz. İşbu Kullanım Koşullarının özünü veya metnini herhangi bir şekilde ihlal etmeniz ya da Instagram’ı bir risk veya başka bir muhtemel hukuki yaptırıma maruz bırakmanız durumunda, Instagram Hizmetini size sunmaya kısmi olarak ya da bütünüyle son verebiliriz.

 18.  

 

Instagram Genel Şartlar

 

 1. Instagram Hizmetini veya Instagram Hizmetine erişiminizi herhangi bir nedenle, bildirimde bulunmaksızın istediğimiz zaman ve size karşı sorumlu olmadan değiştirme veya sonlandırma hakkımız saklıdır. Instagram Hizmetine giriş yapıp şu adreste bulunan formu doldurarak Instagram hesabınızı dondurabilirsiniz: https://instagram.com/accounts/remove/request/. Instagram Hizmetine erişiminizi sonlandırmamız veya yukarıda belirtilen formu doldurarak hesabınızı dondurmanız halinde, fotoğraflarınıza, yorumlarınıza, beğenmelerinize, arkadaşlıklarınıza ve diğer verilere hesabınız üzerinden erişilemeyecektir (ör. kullanıcılar kullanıcı adınıza gidip fotoğraflarınızı göremeyecektir), ancak bu bilgiler ve veriler Instagram Hizmetinde kalmaya ve görünmeye devam edebilir (ör. başkaları İçeriklerinizi tekrar paylaştıysa).

 2. Hesabınız kapatıldıktan sonra, işbu Kullanım Koşullarında size verilen tüm lisansların ve diğer hakların geçerliliği derhal sona erer.

 3. İşbu Kullanım Koşullarını zaman zaman tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değiştirme (“Güncellenmiş Koşullar”) hakkımız saklıdır. Yasal veya idari nedenlerle değişiklik yapmadığımız sürece, Güncellenmiş Koşullar yürürlüğe girmeden makul bir süre önce bildirimde bulunuruz. Güncellenmiş Koşulları Instagram Hizmetinde yayınlayarak size bildirebileceğimizi ve Güncellenmiş Koşulların yürürlüğe girdiği tarihten sonra Instagram Hizmetini kullanmanızın (veya makul olarak belirttiğimiz başka bir davranışta bulunmanızın) Güncellenmiş Koşulları kabul ettiğiniz anlamına geleceğini kabul edersiniz. Bu yüzden, Instagram Hizmetini kullanmadan önce işbu Kullanım Koşullarını ve tüm Güncellenmiş Koşulları gözden geçirmelisiniz. Güncellenmiş Koşullar yayınlandığı tarihte veya Güncellenmiş Koşullarda belirtilen daha sonraki bir tarihte yürürlüğe girer ve o tarih itibariyle Instagram Hizmeti kullanımınız için geçerli olur. Güncellenmiş Koşulların yürürlüğe girmesinden önce ortaya çıkan anlaşmazlıklar, işbu Kullanım Koşullarına tabi olacaktır.

 4. Herhangi birinin Instagram Hizmetine erişmesini istediğimiz zaman herhangi bir nedenle reddetme hakkımız saklıdır.

 5. Herhangi bir kullanıcı adının kullanılması hakkını herhangi bir nedenle geri alma hakkımız saklıdır.

 6. İşbu Kullanım Koşullarını ihlal ettiğini tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlediğimiz İçerikleri veya İçeriklerin bulunduğu hesapları kaldırabiliriz, düzenleyebiliriz, engelleyebiliriz ve/veya izleyebiliriz, ancak bu yönde herhangi bir yükümlülüğümüz yoktur.

 7. Instagram Hizmetinin diğer kullanıcılarıyla çevrimiçi veya çevrimdışı etkileşimleriniz tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Instagram’ın kullanıcıların davranışlarından sorumlu veya yükümlü olmadığını kabul edersiniz. Instagram’ın sizin ve diğer kullanıcıların arasındaki anlaşmazlıkları izleme veya bunlara müdahale etme hakkı saklıdır, ancak bu yönde herhangi bir yükümlülüğü yoktur. İçerikleri veya her türlü kişisel ya da diğer bilgileri gönderirken veya paylaşırken dahil olmak üzere, başkalarıyla etkileşimde bulunurken sağduyulu davranın.

 8. Instagram Hizmeti veya Instagram Hizmetinden aldığınız iletişimlerden üçüncü taraf internet sitelerine veya özelliklerine bağlantılar verilebilir. Instagram Hizmetindeki görüntülerde veya yorumlarda da üçüncü taraf internet sitelerine veya özelliklerine bağlantılar bulunabilir. Instagram Hizmetinde ayrıca bizim kontrol etmediğimiz, sahip olmadığımız ve desteklemediğimiz üçüncü taraf içerikleri de bulunmaktadır. Instagram Hizmetindeki işlevler Instagram Hizmetiyle üçüncü taraf internet siteleri veya özellikleri arasında etkileşimler olmasına izin verebilir. Buna Instagram Hizmetini ve Instagram Hizmetindeki profilinizi üçüncü taraf internet sitelerine veya özelliklerine bağlayan uygulamalar dahildir. Örneğin, Instagram Hizmetinde bulunan bir özellik, Instagram Hizmetinden İçerik paylaşmanıza veya İçeriklerinizi bir üçüncü tarafla paylaşmanıza olanak sağlayabilir ve bunlar söz konusu üçüncü tarafın hizmetinde veya uygulamasında herkese açık olarak paylaşılabilir. Bu işlevi kullanmak için genellikle hesabınıza üçüncü taraf hizmetinden giriş yapmanız gerekir ve bu işlemi yaparken karşı karşıya kalabileceğiniz riskler tamamen sizin sorumluluğunuzda olacaktır. Instagram’ın bu üçüncü taraf internet hizmetleri veya içerikleri üzerinde kontrolü yoktur. Instagram’ın bu tür üçüncü taraf hizmetlerinden veya özelliklerinden hiçbir şekilde sorumlu veya yükümlü olmadığını açıkça kabul edersiniz. INSTAGRAM HİZMETİ ARACILIĞIYLA BULDUĞUNUZ ÜÇÜNCÜ TARAFLARLA ARANIZDAKİ İLETİŞİM VE TİCARİ İŞLEMLER TAMAMEN SİZİNLE ÜÇÜNCÜ TARAFIN ARASINDADIR. Instagram Hizmetini veya Instagram Hizmetindeki profilinizi üçüncü taraf hizmetleriyle bağlayan uygulamaları (her biri “Uygulama” olarak anılır), tamamen kendi takdirinize bağlı olarak ve karşı karşıya kalabileceğiniz risklerin tüm sorumluluğunu alarak kullanmayı seçebilirsiniz ve söz konusu Uygulama Instagram Hizmetindeki profilinizle etkileşimde bulunabilir, bağlantı kurabilir veya profilinizdeki bilgileri toplayabilir ve/veya alabilir. Bu tür Uygulamaları kullanarak, aşağıdakileri kabul etmiş olursunuz: (i) Bilgi paylaşmak için bir Uygulama kullanırsanız, Instagram Hizmetindeki profilinizle ilgili bilgilerin paylaşılmasına izin verirsiniz, (ii) bir Uygulamayı kullanmanız, kimliğinizi belirleyen bilgilerin, Instagram bu bilgileri sağlamamış olsa bile, herkese açık biçimde ifşa edilmesine ve/veya sizinle ilişkilendirilmesine neden olabilir ve (iii) bir Uygulamayı kullanmanız tamamen sizin tercihinize bağlıdır ve bundan kaynaklanabilecek riskler tamamen sizin sorumluluğunuzdadır ve Instagram Taraflarını (aşağıda belirtilmektedir) Uygulamaya ilişkin hareketlerden doğacak zararlara karşı tazmin etmeniz gerekmektedir.

 9. Instagram Hizmetini kullanmanızdan kaynaklanan tüm veri ücretlerinden sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz.

 10. Kullanıcı profilleri ve fotoğraflar dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Instagram Hizmetindeki içeriklerin otomatik yöntemlerle taranmasını, çekilmesini, ön belleğe alınmasını veya başka bir şekilde erişilmesini (Instagram’ın açık izniyle bir arama motoru tarafından kullanılan standart arama motoru protokollerinin veya teknolojilerinin bulması haricinde) yasaklarız.


 11.  

 

Instagram Haklar

 

 1. Instagram, Instagram Hizmetinde veya Instagram Hizmeti aracılığıyla paylaştığınız İçeriklerin mülkiyetini almaz. Bunun yerine, http://instagram.com/legal/privacy/ adresinde bulunan ve 3. bölüm (“Bilgilerinizin Paylaşılması”), 4. bölüm (“Bilgilerinizi Nasıl Depoluyoruz”) ve 5. bölüm (“Bilgileriniz Hakkındaki Seçimleriniz”) dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Instagram Hizmetinin Gizlilik İlkesine tabi olmak üzere, Instagram Hizmeti üzerinde veya aracılığıyla paylaştığınız İçeriklerin kullanımı için Instagram’a işbu belgeyle münhasır olmayan, bedeli tamamen ödenmiş ve telifsiz, devredilebilir, alt lisans atanabilir, uluslararası bir lisans tahsis edersiniz. Gizlilik İlkesi’nde belirtildiği gibi, fotoğraflarınız da dahil olmak üzere İçeriklerinizi ve hareketlerinizi kimlerin görebileceğini seçebilirsiniz.

 2. Instagram Hizmetinin bir bölümü reklam gelirleriyle desteklenmektedir ve Instagram Hizmetinde reklamlar ve tanıtımlar gösterilebilir. Instagram’ın bu tür reklam ve tanıtımları Instagram Hizmetine veya İçeriklerinize, İçeriklerinizin yanına veya İçeriklerinizle birlikte yerleştirebileceğini işbu belgede kabul edersiniz. Bu tür reklam ve tanıtımların şekli, üslubu ve kapsamı size bildirilmeden değiştirilebilir.

 3. Ücretli hizmetleri, sponsorlu içerikleri veya ticari iletişimleri her zaman belirtmeyebileceğimizi kabul edersiniz.

 4. Bu durumda: (i) Instagram Hizmetinde veya Instagram Hizmeti aracılığıyla paylaştığınız İçeriklerin sahibi olduğunuzu veya işbu Kullanım Koşullarında belirtilen hakları ve lisansları verme hakkına sahip olduğunuzu; (ii) Instagram Hizmetinde ve Instagram Hizmeti aracılığıyla İçeriklerinizin paylaşılmasının ve kullanılmasının, gizlilik hakları, kişilik hakları, telif hakları, ticari marka ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, herhangi bir üçüncü tarafın haklarını irtikap veya ihlal etmeyeceğini; (iii) Instagram Hizmetinde veya Instagram Hizmeti aracılığıyla paylaştığınız İçerikler yüzünden ödenmesi gereken her tür telif ücretini, harçları ve diğer her tür bedeli ödemeyi kabul ettiğinizi ve (iv) bulunduğunuz yargı bölgesinde işbu Kullanım Koşullarını kabul etmek için yasal hak ve yetkiye sahip olduğunuzu beyan ve kabul edersiniz.

 5. Instagram Hizmetinde, Instagram’a ait veya Instagram tarafından lisanslı olan içerikler bulunur (“Instagram İçerikleri”). Instagram İçerikleri telif hakkı, ticari marka, patent, ticari sır ve diğer yasalar tarafından korunur ve sizinle Instagram arasında, Instagram İçeriklerinin ve Hizmetinin tüm hakları Instagram’a aittir. Instagram İçeriklerine dahil olan veya eşlik eden hiçbir telif hakkı, ticari marka, hizmet markası veya diğer mülkiyet hakları bildirilerini kaldırmayacak, değiştirmeyecek veya gizlemeyeceksiniz ve Instagram İçeriklerini yeniden kopyalamayacak, değiştirmeyecek, uyarlamayacak, türevlerini oluşturmayacak, çalmayacak/oynatmayacak, görüntülemeyecek, yayınlamayacak, dağıtmayacak, aktarmayacak, satmayacak, lisansını tahsis etmeyecek ve başka bir şekilde istismar etmeyeceksiniz.

 6. Instagram adı ve logosu Instagram’ın ticari markalarıdır ve takip eden adreste bulunan marka kurallarımıza uygun olan durumlar haricinde, Instagram’dan önceden yazılı izin alınmadan tamamen veya kısmen kopyalanamaz, taklit edilemez ve kullanılamaz: help.instagram.com/customer/portal/articles/182487. Ayrıca, tüm sayfa başlıkları, özel grafikler, düğme simgeleri ve kodlar Instagram’ın hizmet markaları, ticari markaları ve/veya ticari takdim şekilleridir ve önceden Instagram’dan yazılı izin alınmadan tamamen veya kısmen kopyalanamaz, taklit edilemez ve kullanılamaz.

 7. Instagram’ın amacı Instagram Hizmetinin olabildiğince kullanılabilir olmasını sağlamak olsa da, programlanmış bakım veya yükseltme, acil durum onarımları veya telekomünikasyon bağlantılarının ve/veya ekipmanının arızalanması nedenleri dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Instagram Hizmeti kesintiye uğrayabilir. Ayrıca Instagram’ın önceden bildirimde bulunmaksızın Instagram Hizmetindeki her türlü içeriği herhangi bir nedenle kaldırma hakkı saklıdır. Instagram Hizmetinden kaldırılan içerikler, bazı yasal yükümlülüklere uymak amacı dahil, ancak bununla sınırlı olmamak kaydıyla Instagram tarafından depolanmaya devam edebilir ancak geçerli bir mahkeme emri olmadan bu içerikler alınamayabilir. Buna bağlı olarak Instagram kendi İçeriklerinizi yedeklemenizi tavsiye eder. Başka bir deyişle, Instagram bir yedekleme hizmeti değildir ve Instagram Hizmetine İçerikleri yedeklemesi veya depolaması amacıyla güvenmeyeceğinizi kabul edersiniz. Instagram Hizmetlerinin değiştirilmesi, durdurulması ve sonlandırılması veya İçeriklerin kaybedilmesi durumunda Instagram’ın size karşı herhangi bir yükümlülüğü yoktur. Ayrıca İnternetin güvenlik ihlallerine tabi olabileceğini ve İçerik veya başka bilgileri göndermenin güvenli olmayabileceğini de kabul edersiniz.

 8. Instagram Hizmetinde paylaşılan İçeriklerden Instagram’ın sorumlu olmadığını ve bunları desteklemediğini kabul edersiniz. Instagram’ın herhangi bir İçeriği önceden tarama, izleme, düzenleme veya kaldırmaya dair herhangi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır. İçeriklerinizin işbu Kullanım Koşullarını ihlal etmesi halinde, söz konusu İçeriklerin yasal sorumluluğu size aittir.

 9. Instagram Hizmetinin nstagram.com/legal/privacy/ adresinde bulunan Gizlilik İlkesinde aksi belirtilmediği sürece, sizin ve Instagram’ın arasındaki hiçbir İçerik gizli ve tescilli olmayacaktır ve İçeriklerin hiçbir kullanımı veya ifşası için yükümlü olmayacağız. Instagram’la ilişkinizin gizli, güvene dayalı veya başka bir şekilde özel bir ilişki olmadığını ve herhangi bir İçerik göndermeye karar vermenizin, İçeriklerinize ilişkin olması dahil, Instagram’ı genel halka dahil olan insanlarınkinden farklı bir konuma yerleştirmediğini kabul eder ve onaylarsınız. İçeriklerinizin hiçbir bölümü Instagram tarafından hiçbir güvenlik yükümlülüğüne tabi olmayacaktır ve Instagram sunduğunuz İçeriklerin hiçbir kullanımı veya ifşası için yükümlü olmayacaktır.

 10. Instagram, özellikle talep ettiği ve bazı özel koşul, şart ve gereksinimlerin geçerli olabileceği içerikler, bilgiler, fikirler, öneriler veya diğer malzemeler dışında hiçbir içeriği, bilgiyi, fikri, öneriyi veya diğer malzemeyi kabul etmez veya dikkate almaz. Bunun nedeni, fikirlerinizin bizim bağımsız olarak geliştirdiğimiz veya geliştirmekte olduğumuz fikirlere benzer olması halinde herhangi bir yanlış anlaşılma olmasını önlemektir. Bu nedenle, Instagram talep edilmemiş malzemeleri veya fikirleri kabul etmemektedir ve bu şekilde aktarılan malzeme veya fikirler için sorumluluk almaz. İlkemize rağmen bize içerik, bilgi, fikir, öneri veya başka malzemeler göndermeyi seçmeniz halinde, Instagram’ın bu tür içerik, bilgi, fikir, öneri veya diğer malzemeleri, ürün ve hizmet geliştirme ve pazarlama dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, herhangi bir amaç doğrultusunda size karşı hiçbir yükümlülüğü olmadan ve herhangi bir ödeme yapmadan kullanmakta serbest olduğunu kabul edersiniz.


 11.  

" instagram hesabınız topluluk koşullarını ihlal ettiği için kapatılmıştır"  instagram hesabınız kapatılmıştır,instagram hesabım kapatıldı,kapatılan instagram için başvuru instagram şikayet hattı, çözümü için ne hyapılmalı
 

banner5
Son Güncelleme: 31.12.2018 21:01
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Haber ve Teknoloji ile ilgili iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Teknoloji Haberleri -Teknoloji Haber