Instagram hesabını geçici kapatma dondurma

Instagram hesabını dondurmak istiyorum yani geçici kapatmak istiyorum diye bir düşünceniz varsa hesabı tamamen kapatmak yerine dondurma daha mantıklı. Peki nasıl yapılır?

Instagram hesabını geçici kapatma dondurma

Instagram hesabını dondurmak istiyorum yani geçici kapatmak istiyorum diye bir düşünceniz varsa hesabı tamamen kapatmak yerine dondurma daha mantıklı. Peki nasıl yapılır?

06 Eylül 2018 Perşembe 04:23
Instagram hesabını geçici kapatma dondurma
müşteri hizmetleri

Instagram kullanıcılarında bazen şu şekilde bir destek talebi alıyorum Instagram hesabı geçici olarak kapat-neden (ara vermek istiyorum) adımlarını takip ederek hesabımı bir sürelik kapattım. Fakat şimdi açmak istiyorum kullanıcı adım ve şifremi doğru yazmama rağmen yanlış diyor. Şifremi sıfırlamak istediğimde de kullanıcı adım ve mail adresim inaktif uyarısını veriyor ne yapabilirim?

Bu gibi sorunlar için Instagram'ın verdiği cevap aşağıda yer almaktadır. Eğer Instagram ile iletişime geçmek istiyorsanız aşağıda yer verdiğim başvuru adresinden sorunu yazarak destek isteyebilirsiniz.

Geçici olarak instagram hesabının kullanıcı tarafından dondurulması hesabın belli süre sonra tamamen erişime kısıtlanabilir yada kapatılabilir.

Instagram, kullanıcıların aktif bir şekilde hesaplarını kullanmalarını ister. Hesabınızı açık tutabilmeniz için oturum açmanız fotoğraf paylaşmanız ve paylaşımlarda beğeni yorum yapılmasını bekler. Eğer kullanıcı Instagram hesabını kullanmıyorsa hesabın kapatılmasına neden olabilir.

Instagram geçici kapatma adresi

Androi ve iPhone telefondan Instagram geçici kapatmak için direk adresi buraya dokunun. Açılacak yerden nedeni seçip onaylayınız. Dikkat etmeniz gereken nokta bazı hesaplar çok uzun zaman kapalı kaldığında erişim yapılamayabiliyor. Bazı kullanıcılarda sık sık kapatığ açtıklarından hesap askıda kalabiliyor. Bunun için dondurulan hesabı açma veya kapatılan hesabı açma şeklinde Google' den aratıp instagram iletişim formuna ulaşabilirsiniz.

Instagram hesap dondurma nasıl yapılır?

Mobil cep telefonu web tarayıcısından veya bilgisayardan Chrome / Safari gibi birinden instagram hesabına girip profildeki çarka yani ayarlara giriniz. "Profili düzenle" bu bölümde hesap bilgilerinizi göreceksiniz. En altta "Hesabımı geçici kapat" tıklayıp hesap kapatma nedenini ve şifrenizi yazıp onaylayınız.

Instagram hesabını geçici kapatma dondurmaInstagram geçici kapatma Instagram hesabını dondurma

Instagram hesap dondurmak için Instagram hesabını neden kapatmak istediğinizi seçmeniz gerekiyor. Seçeneklerde kaldırmak istediğiniz bir şeyi, gizlilik endişesi, fazla hesaptan dolayı, zaman aldığından, reklam ve diğer seçenelerden birini seçip hesabı geçici olarak kapatınız. https://goo.gl/PPCiFC

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Hakaret ve yasal olmayan paylaşımlar kullanıcı sorumluluğundadır.
Avatar
42 yarali kus 42 7 ay önce

Kapat

Avatar
Muha.mmet443p 7 ay önce

Kapatmak