Instagram destek hattı arayanlar

Instagram iletişim

Instagram uygulamasında çıkan sorunlar için yardım alabileceğiniz bir Instagram destek hattı ya da 0850 çağrı merkezi olmadığından dolayı Türkiye iletişim kanalları formlarla sağlanmakta.

teknik destek

Instagram son yılların en çok büyüyen sosyal ağlarından biri. Facebook tarafından satın alındıktan sonra daha da büyüyen instagram, canlı yayın, GIF, canlı durum ve çoklu canlı yayın desteği ile büyüdükçe büyüyor.

Bazı Instagram kullanıcıların en çok yakındığı konulardan biri Instagram’ ın desteğinin yetersiz olması. Ne bir telefon numarası ne de bir çağrı merkezi bulunuyor. İletişim e-posta yolu ile bile olmuyor. Instagram ile ilgili bazı sorunlara yer verdik.

11858 Destek hattı hizmetleri

Başlıkta önerdiğimiz Teknoloji hattı ile, sosyal medya hesaplarına yönelik sorunlara, mobil cihazlarla alakalı sorunlar, bilgisayar ve internet gibi çok sayıda teknoloji araçları içinde destek hizmeti veriyoruz. Lakin buradaki hizmet bağımsız bu alanda çalışma yapan kurumsal destek ekibi ile yapılmakta. Yani ilgili kuruluşun resmi hizmeti değil.

Teknoloji Destek Ekibi ile teknolojiyle ilgili tüm cihaz ve konularda yardım alabileceğiniz yeni hizmetimizdir. Instagram destek almak için iletişim şekli genelde destek bağlantıları ile sağlanmakta. Bir çok kullanıcının aklından geçen 444 444 şeklinde bir numara oluyor. Ama bunlar resmi olmayan danışmanlık hizmetleridir.

Instagram destek için yardım isteyiniz. Instagram yorum ve mesaj göndermek için kırmızı yazıyı tıklayın ve sizden istenilen alanları doldurun.

Destek hizmeti konularından bazıları

 • Instagram hesabım ve e-posta hesabım çalındı şeklinde iki şekilde aramalarla da karşılaşıyoruz. Bunlar bazen ayrı ayrı değerlendirmeye alınan konulardır.
 • Instagram canlı yayında oluşan herhangi bir sorun için ne gibi şeyler yapılması gerekiyor bunları öğreneceksiniz.
 • Şifre sıfırlama olmuyor şeklindeki yardım taleplerinde ise kod gelmiyor veya bağlantı çalışmıyor gibi detaylar içerikte yer alıyor. İşte bu detaylara bakarak bir yol arıyoruz.
 • Sizi rahatsız eden herhangi bir kişiyi şikayet etmek için birden fazla kanal bulunduğunu belirtelim. Bunlar içinde bilgi vermekteyiz. İsterseniz birlikte başvuru içinde işlem yaparız.
 • Hesabınızı güvenli kullanmanız için ne yapılmalı bunlar hakkında bilgi veriyoruz. İsterseniz de birlikte gerekli işlemleri yaparız.
 • Sosyal ağlara yönelik en uygun mobil cihazlar hakkında bilgi de almak isterseniz biz buradayız.
 • Sosyal medya hesabını oluştururken çıkan sorunlara yönelik gerekli bilgilendirme ve duruma göre araştırmayı sizin için yaparız.

Instagram için destek alma başvurusu

Kullandığımız başvuru bağlantılarından bazılarında Facebook için kullanılan yardım kanallarını deniyoruz. Hiç denk geldiniz mi bilmiyoruz ama Instagram için yapılmış başvurularda bazen maille gelen bilgi içerisinde Facebook uzantılarını görürsünüz. İşte bizde şansımızı denemek adına artı bu kanalları kullanıyoruz.

Facebook kullanici adim 1
Instagram iletişim için kullanılan bağlantılar

Örnek görselde dosya seç şeklinde bir detay bulunuyor. Bu bazı talep bağlantılarında isteğe bağlı olarak yer alır. Lakin yaşanan durumlara göre göndermek adına kimlik, şikayet varsa delil olarak kullanılacak veri ya da çıkan bir hatanın ekran görüntüsü eklemek adına kullanılacak.

instagram uzgunuz bir hata olustu 1
Instagram destek hattı arayanlar

Instagram destek bağlantıları

Aşağıdakilerin örnek olarak kullanılacak bağlantılardan ibarettir. Daha fazla bağlantıya site içerisindeki konular üzerinden ulaşacaksınız. İçeriklerimiz yardım amaçlı hazırlanmıştır. İçerikteki telefon numarası sponsorluk olarak kullanılmakta ve reklamdır.

Örnek kullandığımız destek bağlantıları:

 • help.instagram.com/contact/723586364339719
 • help.instagram.com/contact/151081798582137  
 • help.instagram.com/contact/584460464982589 
 • help.instagram.com/contact/636276399721841

Instagram destek hattı için aradığınız telefon numarası özel bir hizmettir. Her türlü teknoloji konusunda yardımcı olmaya çalışmakta.

teknik destek

Bir cevap yazın