Instagram hikayeler WhatsApp' ta paylaşma

media 1509

Son güncelleme 3 yıl by Teknoloji Haber

Facebook, yeni bir hamle ile hikayeler özelliğini geliştirmeye devam ediyor. Kısa süre önce Instagram' da denediği paylaşım özelliğini WhatsApp' a da getiriyor.

Facebook, daha önce bir özelliği Instagram üzerinde deneyip olumlu sonuç almasıyla şimdide Whatsapp üzerinde denemeye başladı.

Facebook’ ta bulunan hikayeler Instagram’ da paylaşma etkisi olumlu sonuç verdi. Şimdide Instagram hikayeleri Whatsapp’ ta paylaşılacak.

Hikayeler özelliği Snapchat örnek alınarak ve geliştirilerek ortaya çıktı. Yani kaynak Snapchat. Facebook bu özelliğin istediği gibi kullanıcı sayısına erişmesi için bazı yenilikler yaptı. Olumlu sonuclanan bazı yenilikler farklı bir platform da etkisini gösteremeyebiliyor. Söz ettiğimiz yer Whatsapp…

Hikayeler, Whatsapp’ ta istenilen başarıyı yakalayamadı. Instagram’ ı hareketlendirecek paylaşım bakalım Whatsapp hikayeleri içinde nasıl bir yol çizecek.

Instagram hikayeler whatsapp paylaşma özelliği

Test aşamasında olan Whatsapp paylaşım özelliği olumlu sonuclanırsa kısa süre içerisinde bir güncelleme ile tüm kullanıcılarına kademeli olarak ulaşacak. 

Instagram hikayeler WhatsApp' ta paylaşma


WhatsApp alternatifi milli yazılım

WhatsApp alternatifi milli yazılım

Instagram kullanım limitleri

Instagram kullanım limitleri

Instagram hikayelere gizli bakma

Instagram hikayelere gizli bakma
Son Güncelleme: 05.01.2018 13:55